خانه » برندگان جوایز The New York Game Awards سال ۲۰۱۹ مشخص شدند

برندگان جوایز The New York Game Awards سال ۲۰۱۹ مشخص شدند

برندگان جوایز The New York Game Awards سال 2019 مشخص شدند

سال ۲۰۱۸ آمد و به سرعت گذشت اما شکی نیست که سال گذشته سال بسیاری فوق‌العاده‌ای از لحاظ بازی‌های ویدیویی بوده است. با وجود عناوینی چون God of War، Red Dead Redemption 2 و سایر بازی‌ها، قطعاً ۲۰۱۸ به یکی از به یادماندنی‌ترین سال‌ها در صنعت بازی‌های ویدیویی تبدیل خواهد شد. حال هیئت منتقدان بازی‌های ویدیویی نیو یورک برندگان جوایز The New York Game Awards این سال فوق‌العاده را مشخص کرده‌اند. برای مشاهده‌ی فهرست برندگان در ادامه‌ی مطلب با سایت نوین اسپات همراه باشید.

در مراسمی که امشب برگزار شد هیئت داوران بازی‌های ویدیویی نیویورک برندگان جوایز The New York Game Awards 2019 را اعلام کردند. به طور کلی بازی God of War موفق شد افتخارات ارزشمندی برای خود کسب کند. این بازی برنده‌ی جایزه‌ی سیب بزرگ شد. جایزه‌ی سیب بزرگ به بهترین بازی سال تعلق می‌گیرد. عناوین دیگری چون Dead Cells نیز موفق شدند به خوبی بدرخشند. Dead Cells جایزه‌ی بهترین بازی مستقل را از آن خود کرد، Florence جایزه‌ی بهترین بازی موبایل را دریافت کرد و جایزه‌ی بهترین بازی واقعیت مجازی نیز به عنوان Tetris Effect تعلق گرفت. بازی‌ها Red Dead Redemption 2، God of War و Tetris Effect هر سه از نظر تعداد جوایز دریافتی در رتبه‌ی اول قرار گرفتند. این عناوین موفق شدند هر یک دو جایزه را از آن خود کنند.

لازم به ذکر است که بازی God of War در مراسم The Game Awards 2018 موفق به کسب جایزه ی بهترین بازی سال شده بود. همچنین Red Dead Redemption 2 نیز نیز در The Game Awards 2018 موفق شد جوایز زیادی را از آن خود کند. برای مشاهده‌ی برندگان The Game Awards 2018 می‌توانید به این لینک مراجعه کنید. البته در مراسم The Game Awards بازی‌های جدیدی نیز معرفی می‌شوند و اخبار و اطلاعات زیادی به مخاطبان ارائه می‌شود. اگر به دیدن این مراسم علاقه دارید می‌توانید آن را از اینجا دانلود کنید.

علاوه بر جوایزی که امسال برای بهترین بازی سال و دستاوردهای دیگری چون بهترین نویسندگی، طراحی و سایر موارد به بازی‌ها مختلف اعطا شد، جایزه‌ی دیگری نیز با نام The Andrew Yoon Legend Award به خانم «جید ردموند» تقدیم گردید. این جایزه به علت زندگی حرفه‌ای او در صنعت بازی‌های ویدیویی و دستاوردهای چشمگیری که او در دوران کار خود موفق به کسب آن‌ها شده است، به او اعطا شد. از جمله افتخارات او می‌توان به کارش بر روی فرنچایز هایی چون Assassin’s Creed, The Sims, Watch Dogs و بازی‌های دیگری اشاره کرد.

می‌توانید فهرست کامل برندگان جوایز The New York Game Awards سال ۲۰۱۹ را پایین‌تر مشاهده کنید.

 • Big Apple Award برای بهترین بازی سال: God of War
 • Central Park Children’s Zoo Award برای بهترین بازی کودکان: Nintendo Labo Variety Pack
 • A-Train Award برای بهترین بازی موبایل: Florence
 • Coney Island Dreamland Award برای بهترین بازی واقعیت مجازیe: Tetris Effect
 • Off Broadway Award برای بهترین بازی مستقل: Dead Cells
 • Tin Pan Alley Award برای بهترین موسیقی درون بازی: Tetris Effect
 • Statue of Liberty Award برای بهترین جهان در بازی: Red Dead Redemption 2
 • Herman Melville Award برای بهترین نویسندگی: Red Dead Redemption 2
 • Raging Bull Award برای بهترین بازی مبارزه‌ای: Super Smash Bros. Ultimate
 • Freedom Tower Award برای بهترین بازسازی: Shadow of the Colossus
 • Great White Way Award برای بهترین صداگذاری در بازی: Christopher Judge as Kratos in God of War
 • The Andrew Yoon Legend Award: خانم Jade Raymond
 • Captain Award برای بهترین بازی ورزش‌های الکترونیکی تازه کار Team: Knicks Gaming
 • Knickerbocker Award برای بهترین روزنامه نگاری بازی : Cecilia D’Anastasio

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>