The Medium
The Medium The Medium

تماشا کنید: ۱۴ دقیقه گیم پلی جدید از بازی The Medium

بازی های مرتبط

نهایتا در بهمن ماه، توانایی تجربه‌ی بزرگ‌ترین و جاه طلبانه‌ترین ساخته‌ی استدیوی بلوبر تیم را داریم. استدیویی که در گذشته، عناوین ترسناک بسیاری توسعه داده و از همین رو، طرفداران مخصوص به خود را دارد. به تازگی ۱۴ دقیقه گیم پلی از بازی The Medium منتشر شده که تماشای آن برای تمام طرفداران،‌ واجب است. اگر تمایل به کسب اطلاعات بیشتر دارید، در ادامه همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

در تریلر زیر، می‌توانیم نگاهی مفصل به المان‌های تشکیل دهنده‌ی The Medium و همچنین مکانیک تجربه‌ی همزمان و … موارد مربوطه داشته باشیم. دوربین بازی، حالت سینماتیکی به این عنوان بخشیده که مخاطب را یاد نسخه‌های کلاسیک مجموعه‌ی رزیدنت اویل و همچنین سایلنت هیل خواهد انداخت. توجه شما عزیزان را به تریلر مربوطه جلب می‌‌نمایم:

 

مدیوم شباهت‌های فراوانی به مجموعه بازی‌های سایلنت هیل دارد. لازم به ذکر است که کامپرسور مدیوم، آقای Akira Yamaoka می‌باشد. اکثر طرفداران سایلنت هیل این نام را آشنا خواهند یافت. آکیرا با موسیقی‌های بی نظیر خود، جلوه‌ی منحصر به فردی را تقدیم فرنچایز سایلنت هیل کرد و خوشحالیم که وی را در پروژه‌ی جدید استدیوی بلوبر مشاهده می‌کنیم. شما خود را در کالبد زنی به نام مارین یافت خواهید کرد. کسی که زندگی را در دو جریان مختلف مشاهده می‌نماید. دنیای واقعی و دنیا ارواح، تفاوت‌های متعددی با یکدیگر دارند. نمی‌توانید به هر چه که می‌بینید، اعتماد کنید. ممکن است موضوعی که به نظر واقعی برسد، تنها یک خیال باشد و متعلق به دنیای حقیقی نباشد.

به تازگی مصاحبه‌ای از پایگاه خبری تحلیلی گیمینگ بولت با تهیه کننده‌ی ارشد بازی The Medium تدارک دیده شده است. وی در این مصاحبه در خصوص مدت زمان لازم برای به اتمام رساندن بازی و همچنین قابلیت واقعیت همزمان، صحبت کرد.

زاویه‌ی دوربین بازی The Medium این اثر را شبیه به بازی‌های ترسناکِ کلاسیک کرده است

چندی پیش، تریلر جدید The Medium منتشر شد که در خصوص قابلیت تجربه‌ی همزمان بین دو دنیا، اطلاعات بیشتری را به اشتراک گذاشت. شباهت بسیار زیاد مدیوم با مجموعه‌ی سایلنت هیل، سبب شده که بسیاری از طرفداران مشتاقانه انتظار The Medium را بکشند.  بازی مدیوم در تاریخ 28 ژانویه‌ی سال ۲۰۲1 مصادف با 9 بهمن ماه سال جاری برای ایکس باکس سری ایکس و همچنین ایکس باکس سری اس و کامپیوترهای شخصی منتشر خواهد شد.

شما عزیزان می‌توانید با مشاهده و دنبال کردن پروفایل بازی The Medium از آخرین اخبار، تریلر‌ها، نقد و بررسی‌‌ها، مقالات و … مربوط به آن آگاه شوید.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`