دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
خانه » شایعه: انتشار The Last of Us Part II در فوریه ۲۰۲۰

شایعه: انتشار The Last of Us Part II در فوریه ۲۰۲۰

The Last of Us Part II

جدیداً گزارشی غیررسمی منتشر شده است که تاریخ انتشار بازی مورد انتظار استودیوی ناتی داگ یعنی The Last of Us Part II را اعلام می‌کند. در این گزارش هم چنین اعلام شده است که بازی 4 نسخه‌ی مختلف خواهد داشت. برای دریافت اطلاعات بیشتر در ادامه‌ی مطلب با سایت نوین اسپات همراه باشید.

یکی از منابع غیررسمی ادعا کرده است که بازی The Last of Us Part II در ماه فوریه سال 2020 منتشر می‌شود و 4 نسخه خواهد داشت. نسخه‌ی استاندارد، نسخه‌ی special edition، نسخه‌ی collector’s edition و نسخه‌ی Ellie. مدت زیادی است که تاریخ انتشار این بازی به موضوع داغی برای شایعات و گزارش‌های غیررسمی تبدیل شده. به نظر می‌رسد که دیگر زمان آن فرا رسیده باشد که سونی تاریخ انتشار این بازی را به صورت رسمی اعلام کند چرا که از زمان معرفی آن مدت زیادی می گذرد و مطمئناً تمام طرفداران منتظرند. آخرین شایعه‌ای که جدیداً منتشر شده است ادعا دارد که این بازی بالاخره در ماه فوریه سال 2020 روانه‌ی بازار خواهد شد اما مطمئناً، تا زمانی که این خبر را از زبان خود استودیوی سازنده نشنویم، نمی‌توانیم به صحت آن اطمینان کنیم. ناتی داگ هم یکی از استودیوهایی است که علاقه‌ی شدیدی به منتظر نگه داشتن طرفداران و افزودن بر عطش آنان دارد.

این گزارش غیررسمی درباره‌ی تاریخ انتشار The Last of Us Part II، از زبان فردی به نام ZhugeEX نقل شده است. او یکی از تحلیلگران ارشد Niko Investor است و علاوه بر اعلام تاریخ انتشار بازی، گفته است که بازی در 4 نسخه‌ی مختلف عرضه خواهد شد. منبع این خبر یک کاربر در سایت A9VG با نام Agentkicker بوده است که ادعا کرده این بازی دارای 4 ورژن مختلف با نام‌های special edition, collector’s edition, Ellie edition و standard edition خواهد بود. این منبع اطلاعات دیگری درباره‌ی این که این نسخه‌های بازی چه تفاوتی با هم خواهند داشت و هر کدام شامل چه چیزهای هستند، ارائه نکرده است اما آن طور که از نام آن‌ها پیداست، به نظر می‌رسد این موضوع برای طرفداران بسیار هیجان انگیز باشد؛ مخصوصاً نسخه‌ی Ellie edition. احتمال دارد که اگر این شایعه صحت داشته باشد، نسخه‌ی Ellie edition شامل مجسمه‌ی شخصیت «الی» باشد. به احتمال زیاد نسخه‌ی special edition بازی هم شامل یک قاب فلزی استیل، پوسته‌های اضافی، موسیقی بازی و سیزن پس خواهد بود. اما این موارد همگی حدس و گمان هستند و تا زمان انتشار بازی یا انتشار اخبار رسمی از سوی ناتی داگ نمی‌توان مطمئن بود که این نسخه‌های چه تفاوتی با یکدیگر خواهند داشت.

با وجود این که این گزارش هنوز شایعه محسوب می‌شود، اما منبعی که این خبر را نقل کرده است در گذشته هم شایعات دیگری را منتشر کرده بود که صحت آن‌ها چندی بعد به صورت رسمی تأیید شد. این منبع قبلاً اعلام کرده بود که بازی Death Stranding در ماه نوامبر منتشر خواهد شد و بعد از گذشت مدتی تریلر بازی به صورت رسمی منتشر شد و گفته‌ی او را تأیید کرد. همین امر باعث می‌شود که احتمال درستی گفته‌های او افزایش یابد و بتوان به شایعه‌هایش بیشتر استناد کرد.

«اشلی جانسون» هم که نقش شخصیت الی را در بازی The Last of Us Part II بر عهده دارد چندی پیش مصاحبه‌ای درباره‌ی بازی انجام داده بود. در این مصاحبه از او سؤال شد که فکر می‌کند بازی در چه تاریخی منتشر خواهد شد. او در پاسخ به این سؤال گفت که “فکر می‌کنم این بازی در ماه فو-” سپس فردی که با او مصاحبه می‌کرد سریعاً صحبتش را قطع کرد.

امیدواریم که استودیوی سازنده هر چه سریع‌تر تاریخ انتشار بازی را اعلام کند و به انتظار طرفداران و شایعات فراوانی که در این باره منتشر می‌شوند پایان دهد. بازی The Last of Us Part II به صورت انحصاری برای کنسول پلی استیشن 4 منتشر خواهد شد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر از بازی The Last of Us Part II به پروفایل آن مراجعه کنید

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>