خانه » اطلاعاتی از قسمت چند نفره‌ی The Last of Us Part 2 منتشر شد

اطلاعاتی از قسمت چند نفره‌ی The Last of Us Part 2 منتشر شد

The Last of Us Part 2

می‌توان گفت که The Last of Us Part 2 یکی از مورد انتظار‌ترین عناوینی است که طرفداران سونی و پلی استیشن منتظر آن می‌باشند. به تازگی اطلاعاتی درباره‌ی بخش چند نفره‌ی بازی در اختیار مخاطبین قرار گرفت. در ادامه برای اخبار تکمیلی همراه نوین اسپات باشید.

به تازگی اطلاعات اولیه از بخش چند نفره‌ی عنوان The Last of Us Part 2 منتشر شد. پس از آخرین نمایش بازی در مراسم E3 2018 اخبار منتشر شده از این عنوان روند نزولی را پیش گرفتند. همان‌طور که می‌دانید قسمت دوم بازی هم مانند نسخه‌ی اول دارای بخش چند نفره و آنلاین است. با پایان سال ۲۰۱۸ ناتی داگ لیستی برای استخدام برنامه نویس و خدمه منتشر کرد. در این لیست شرکت به دنبال برنامه نویسی با ویژگی‌های مشخص بود که این ویژگی‌ها تا حدی اطلاعاتی از بخش آنلاین بازی را فاش کردند. آن‌طور که از مشخصات لازمه برای کار متوجه می‌شویم٬ قسمت چند نفره‌ی The Last of Us Part 2 به بازی‌کننان اختیار شخصی سازی کاراکتر خودشان را می‌دهد.

همچنین به فروشگاه‌های درون بازی نیز اشاراتی شده که به نظر می‌رسد بازیکنان می‌توانند از این فروشگاه‌ها خرید کرده و ویژگی‌های ظاهری شخصیت خودشان را تغییر دهند. در بیانیه‌ای که ناتی داگ منتشر کرد گفته شد که:

در حال حاظر تیم ما به دنبال برنامه نویس برای The Last of Us Part 2 می‌باشد تا با ایجاد بخش چند نفره‌ی مستحکم بتوانیم مخاطبین را راضی کنیم. شما (فردی که مسئولیت برنامه نویسی را قبول می‌کند) در کنار بازی‌کننان خواهید بود. از اولین ورود آن‌ها به سرور گرفته تا تشکیل مسابقه. بازی‌کنندگان پس از موفقیت در مسابقات مختلف بخش چند نفره می‌توانند جوایز مختلفی دریافت کنند و شخصیت خود را در فروشگاه‌های درون بازی٬ طبق سلیقه‌ی خود خلق کرده و شخصی سازی کنند. این برنامه نویس نقش بسیار مهمی در ارائه‌ی این قسمت از بازی خواهد داشت

اگر به‌خاطر داشته باشید عنوان تحسین شده‌ی Uncharted 4: A Thief’s End نیز از شخصی سازی کاراکتر بهره می‌برد. به همین دلیل خبر شخصی سازی شخصیت در The Last of Us Part 2 آن‌چنان شوکه کننده نبود. به هر حال کوچک‌ترین خبر‌ها‌ی مختص به این بازی نیز جذاب خواهند بود هرچند که حاوی سورپرایز‌های بزرگ نباشند. نکته‌ی قابل توجه دیگری که وجود دارد قصد ناتی داگ از ساخت یک سرور اختصاصی برای بازی است. البته این امر به صورت مستقیم بیان نشده اما در این لیست استخدام یکی از وظایف برنامه نویس استخدام شده ساخت و ساز سرور‌های جدید است. وقتی به گذشته نگاه کنیم متوجه می‌شویم که ناتی داگ برای بخش چند نفره‌ی عنوان Uncharted 4: A Thief’s End سرور اختصاصی‌ای در نظر نگرفت و این بازی به صورت اشتراکی با عناوین دیگر از سروری مشترک استفاده می‌کرد.

به‌نظر می‌رسد که ناتی داگ قصد سرمایه گذاری بیشتری بر روی The Last of Us Part 2 دارد و بازی از سرور‌های مجزا برخوردار می‌باشد. خوش‌بختانه به مرور زمان در حال دریافت اطلاعات بیشتری از جدیدترین عنوان ناتی داگ می‌باشیم. مطمئناً سال ۲۰۱۹ سال بسیار خوبی برای مخاطبین این بازی خواهد بود. هنوز تاریخ انتشاری مشخصی برای بازی تعیین نشده است اما طبق گفته‌های خود سونی بازی به صورت انحصار برای PS4 عرضه می‌شود. این بدین معنی است که سازندگان قصد انتشار بازی روی پلتفرم نسل هشتمی سونی را دارند و بازی به نسل آینده منتقل نخواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر از عنوان The Last of Us Part 2 به اینجا مراجعه نمایید.

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.