دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
خانه » آهنگ ساز The Last of Us: Part 2 می‎گوید که این بازی به زودی عرضه می‎شود

آهنگ ساز The Last of Us: Part 2 می‎گوید که این بازی به زودی عرضه می‎شود

The Last of Us: Part 2

اگر بازی وجود داشته باشد که بتوانیم بگوییم از مراسم E3 سال گذشته تا کنون ناپدید شده است، این بازی قطعاً The Last of Us: Part 2 خواهد بود. با توجه به این که شرکت سونی مراسم PlayStation Experience را برگذار نکرد و در The Game Awards نیز چیزی از این بازی به نمایش گذاشته نشد و همچنین عدم شرکت سونی در E3 امسال، نگرانی‎هایی پیش می‎آید که چه وقت دوباره قرار است خبری از The Last of Us: Part 2 بشنویم. در ادامه همراه وبسایت نوین اسپات باشید.

به گزارش وبسایت GamingBolt، آهنگ ساز بازی The Last of Us: Part 2 یعنی آقای Gustavo Santaolalla در اجرای خود در کویت، او در مورد اجرای بعضی از آهنگ‎های نسخه اول بازی سخن گفت. او سپس اشاره کرد که توانسته است کمی از The Last of Us: Part 2 را تجربه کند و اعلام نمود که این بازی خیلی زود عرضه خواهد شد. این که سخن ایشان به معنی عرضه بازی در سال ۲۰۱۹ است یا خیر، آن چنان مشخص نیست زیرا مقوله زمان، امری نسبی است.

ممکن است The Last of Us: Part 2 در سال ۲۰۱۹ عرضه گردد

با این وجود، یکی از ویراستاران سابق وبسایت IGN به نام Alannah Pearce اخیراً اعلام کرده است که The Last of Us: Part 2 قطعاً در سال ۲۰۱۹ عرضه خواهد شد. این توییت وی حذف شده است ولی او ذکر کرد که چند بار و توسط چند فرد مختلف گفته شده است که این بازی در ۲۰۱۹ عرضه می‎شود ولی از آن جا که اعلام رسمی صورت نگرفته است، این شنیده‎ها چیزی احتمالی بوده و ممکن است تغییر کنند. اگر قرار باشد شرکت سونی در سال ۲۰۱۹ مراسمی اجرا کند، قطعاً باید همانی باشد که شایعه شده بود پلی‎استیشن ۵ نیز در آن معرفی می‎شود. آیا ممکن است تاریخ انتشار The Last of Us: Part 2 نیز در همان رویداد مشخص گردد؟ بسیاری به همین امیدند.

در نهایت قابل ذکر است که نسخه اول این بازی در سال ۲۰۱۳ و به طور انحصاری بر روی کنسول پلی‎استیشن ۳ منتشر شد و جوایز و افتخارات زیادی کسب کرد. حدود یک سال بعد نیز نسخه بازسازی شده آن تحت عنوان The Last of Us Remastered بر روی کنسول پلی‎استیشن ۴ و با بهبودهایی ریز و درشت منتشر شد. این بازی هم اکنون بر روی کنسول‎های مذکور در دسترس است و اگر موفق به تجربه آن نشده‎اید، حال بهترین فرصت برای این کار است.

نوشته شده توسط
the only time people really have value is when they act according to their own will

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>