خانه » دستیار نویسنده The Last of Us 2یکی از کارکترهای بازی است

دستیار نویسنده The Last of Us 2یکی از کارکترهای بازی است

دستیار نویسنده The Last of Us 2یکی از کارکترهای بازی است

دستیار نویسنده The Last of Us 2 خود یکی از کارکترهای درون بازیست. در تازه‌ترین خبر منتشر شده از سوی شاهکار بعدی ناوتی داگ مطلع شدیم که یکی از نویسندگان بازی قرار است درون خود بازی حضور داشته باشد. با نوین اسپات همراه باشید.

دستیار نویسنده The Last of Us 2 یعنی «هالی گراس» موشن کپچر خود را درون بازی مذکور شروع کرده است و با انتشار پست جدید خود در اینستاگرام، حضورش در دنیای بازی The Last of Us 2 را اعلام نموده است. هنوز مشخص نشده که تا چه میزان نقش کلیدی برای هالی گراس در بازی نوشته شده است، اما آنچه مشخص است این مسئله می‌باشد که حضور سازندگان در دنیای بازی‌هایی که ساخته‌اند چیز جدیدی نیست و پیشتر از این هیدئو کوجیما بابت ارجاعات بیشماری که از خود درون دنیای Metal Gear Solid به جای میگذاشت معروف است.

هالی گراس در سال ۲۰۱۶ اعلام کرده بود که در تولید The Last of Us 2 نقش پررنگی خواهد داشت و امروز متوجه شدیم که منظورش از این حرف چه بوده است. این شخص سابقه همکاری طولانی با نیل دراکمن_ نایب رئیس ناوتی داگ_ دارد و با شبکه HBO نیز برای سریال Westworld همکاری داشته است.

آنچه از این خبر مشخص است این نکته است که هنوز بعد از گذشت این همه مدت از زمان شروع تولید بازی، موشن کپچر آن به اتمام نرسیده است. این عنوان اثری انحصاری برای کنسول PS4 خواهد بود. این بازی در مراسم Game Awards سالی که گذشت غایب ود و این بدان معناست که احتمال عرضه شدن آن در ۲۰۱۹ بسیار بالاست.

نوشته شده توسط
که ز مژگان ســــیاه تو...!

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.