خانه » مراسم The Game Awards امسال رکورد خواهد زد

مراسم The Game Awards امسال رکورد خواهد زد

کمتر از یک ماه به مراسم The Game Awards باقی مانده است و بسیاری بی‌صبرانه منتظر مشخص شدن نامزدها و صد البته برندگان این مراسم هستند. البته گفتن این که همه بازیکنان منتظر حضور بازی‌های جدید در این مراسم هستند نامعقول به نظر نمی‌رسد. در ادامه همراه نوین اسپات باشید.

چندی پیش اکانت توییتر مراسم The Game Awards اعلام کرد که رویداد امسال بزرگترین معرفی بازی‌های جدید را خواهد داشت. البته واژه معرفی لزوما بدین معنی نیست که بازی جدیدی معرفی خواهد شد. معرفی جدید می‌تواند برای بازی‌هایی که پیش از این نیز عرضه شدند نیز باشد. با وجود این، به نظر می‌رسد که باید منتظر این رویداد ماند. پیش از این نیز مشخص شده بود که دیگر مراسم Playstation Experience برپا نخواهد شد.

دنیا تغییر خواهد کرد. مراسم The Game Awards به زودی بر روی ۴۰ پلتفرم جهانی ویدئو روز پنج شنبه ۶ دسامبر (۱۵ آذر) پخش خواهد شد. همه این مراسم را تماشا کنید که بزرگترین لیست معرفی بازی‌های جدید در تاریخ این مراسم را خواهد داشد.

تریلر مراسم The Game Awards

 

نوشته شده توسط
عاشق بازی های نقش آفرینی و اکشن اول شخص

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.