بازی‌ The Elder Scrolls Legends ممکن است برای پلی استیشن 4 عرضه نشود
بازی‌ The Elder Scrolls Legends ممکن است برای پلی استیشن 4 عرضه نشود بازی‌ The Elder Scrolls Legends ممکن است برای پلی استیشن 4 عرضه نشود

بازی‌ The Elder Scrolls Legends ممکن است برای پلی استیشن ۴ عرضه نشود

سخنگو ارشد شرکت Bethesda «پت هینز» (Pete Hines)، چندی پیش به صورت واضح بیان کرد که بازی‌ The Elder Scrolls Legends برای پلتفرم‌هایی که از قابلیت Cross-play یا بازی بین چندین پلتفرم پشتیبانی نکنند عرضه نمی‌شود. با این حال «هینز» دقیقا نامی از این پلتفرم نیاورد. البته مشخص است که تنها کنسولی که از این قابلیت پشتیبانی نمی‌کند پلی استیشن ۴ است.

در نمایشگاه QuakeCon 2018 «هینز» به وبسایت Game Informer گفت که انتظارات شرکت Bethesda غیرقابل مذاکره است. بازی‌ The Elder Scrolls Legends در حال حاضر برای کامپیوترهای شخصی و گوشی‌های تلفن همراه عرضه شده است. «هینز» در این باره می‌گوید:

ما نمی‌خواهیم بازی داشته باشیم که یک جای دیگر کار کند. نمی‌توانیم در در مورد نسخه‌های مختلف بازی‌ The Elder Scrolls Legends صحبت کنیم که تا یک جایی در آن پیشرفت کنید و بعد وارد یک نسخه دیگر شوید که از سایر نسخه‌ها متفاوت است.

در نمایشگاه E3 2018 شرکت Bethesda از بازی‌ The Elder Scrolls Legends رونمایی کرد و گفت که این بازی اواخر امسال برای نینتندو سوییچ، پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان عرضه می‌شود. این شرکت تاکید کرد که اطلاعات بازیکنان در نسخه‌های موبایل و کامپیوتر از طریق اکانتشان در سایت Bethesda.net به کنسول‌ها منتقل خواهد شد.

این موضوع به نظر چندان مشکل به نظر نمی‌رسد زیرا کنسول‌ پلی استیشن ۴ و کامپیوتر در گذشته با یکدیگر در ارتباط بودند. اما «هینز» روشن کرد که نسخه‌های کنسول این بازی باید با اکانت این شرکت در تعامل باشند. در همین مورد بازی Fortnite با همین مشکل مواجه شد و اکانت‌های پلی استیشن ۴ این بازی بر روی اکانت‌های ایکس باکس وان و سوییچ قفل شد.

پیش از این کارگردان بازی Fallout 76 «تاد هاوارد» اعلام کرده بود که سونی در این مورد کمکی نکرده است. بازی Fallout 76 در حال حاضر برای کنسول پلی استیشن ۴ به همراه سایر پلتفرم‌ها عرضه می‌شود. فعلا شرکت سونی موضع خود را بر روی قابلیت Cross-Play تغییر نداده است و باید منتظر ماند و دید در آینده بازی‌ The Elder Scrolls Legends برای این کنسول عرضه می‌شود یا نه.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot