خانه » The Elder Scrolls: Blades تا اوایل ۲۰۱۹ تاخیر خواهد داشت

The Elder Scrolls: Blades تا اوایل ۲۰۱۹ تاخیر خواهد داشت

به تازگی شرکت Bethesda اعلام کرد که بازی The Elder Scrolls: Blades که پیش از این در نمایشگاه E3 از آن رونمایی کرده بود در سال ۲۰۱۸ عرضه نشده و انتشار آن به اوایل سال میلادی جدید موکول شد. در ادامه همراه وبسایت نوین اسپات باشید.

مدتی بود که اخباری در رابطه با بازی The Elder Scrolls: Blades منتشر نشده بود و حال به نظر می‌رسد که شرکت Bethesda متوجه عدم آماده شدن این بازی برای عرضه شده است. این بازی در ابتدا در نمایشگاه E3 معرفی شد و حتی شرکت بتسدا دمویی قابل بازی نیز از آن در این نمایشگاه و نمایشگاه Gamescom نیز ارائه داده بود. بسیاری از طرفداران هم در نمایشگاه E3 و هم در Gamescom تحت تاثیر گرافیک و گیم پلی این بازی برای گوشی‌های هوشمند قرار گرفتند.

بازی The Elder Scrolls: Blades بخشی از برنامه شرکت بتسدا برای توسعه بازی‌های چند پلتفرمی است که بازیکنان بتوانند بر روی هر پلتفرمی آن را بازی کنند. برنامه عرضه بازی در ابتدا برای گوشی‌های اندرویدی و اپل است و امید می‌رود که این بازی برای سایر پلتفرم‌ها نیز عرضه شود. با وجود اینکه اعلامیه این شرکت در توییتر بازی، تاریخ دقیقی برای عرضه نمی‌دهد، اما می‌توان امید داشت که منظور از اوایل سال ۲۰۱۹ نشان‌گر عدم صبر زیاد برای عرضه بازی باشد. تا آن زمان باید منتظر انتشار اخباری رسمی از سوی توییتر بازی The Elder Scrolls: Blades ماند و دید که چه زمانی این بازی عرضه خواهد شد.

نوشته شده توسط
عاشق بازی های نقش آفرینی و اکشن اول شخص

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.