خانه » تماشا کنید: تریلر جدید بازی The Dark Pictures: Man of Medan

تماشا کنید: تریلر جدید بازی The Dark Pictures: Man of Medan

The Dark Pictures: Man of Medan

به گزارش وبسایت Dualshockers، شرکت Bandai Namco و استدیو Supermassive از تریلری جدید از عنوان داستان محور ترسناک‎شان، یعنی بازی The Dark Pictures: Man of Medan رونمایی کردند. این بازی اثری در ژانر ترسناک بوده و تمرکز بسیاری بر روی ایجاد یک داستان درگیرکننده شده است. در ادامه، همراه وبسایت نوین اسپات باشید.

بازی The Dark Pictures: Man of Medan در جریان مراسم Gamescom امسال معرفی شد و قرار است اولین بخش از یک ۳ گانه تحت اسم The Dark Pictures باشد. تریلر جدیدی که از این اثر منتشر شده است، ساختار عنوان Man of Medan و داستانی که قرار است بازیکن آن را تجربه کند نمایش می‎دهد. در این تریلر، با ۵ شخصیت که در جریانات بازی دخیل هستند بیشتر آشنا می‎شویم و نگاهی نیز به Ghost Ship، مکان مرموزی که بازی در آن جریان خواهد داشت، خواهیم انداخت.

بازی The Dark Pictures: Man of Medan اثری جذاب به نظر می‎رسد

اگر عنوان Until Dawn ساخته استدیو Supermassive را بازی کرده باشید، قطعاً می‎دانید از گیم‎پلی چه انتظاری باید داشته باشید. درست مانند بازی Until Dawn، بر اساس این تریلر The Dark Pictures: Man of Medan قرار است تمرکز زیادی بر روی اهمیت انتخابات بازیکن داشته باشد و این تریلر نشان می‎دهد که یک انتخاب، چه تاثیراتی بر روی نتیجه و نیز کلیات داستان خواهد گذاشت. اگر می‎خواهید که در پایان هر ۵ شخصیت زنده بمانند، قطعاً بایستی وسواس بیشتری در انتخاب‎های‎تان به خرج دهید و مواظب باشید. به نظر می‎رسد Man of Medan پتانسیل موفقیت بیشتری نسبت به Until Dawn نیز دارد و سازندگان از عنوان قبلی خود، درس‎هایی گرفته‎اند پس بر اساس Until Dawn این بازی را قضاوت نکنید.

در نهایت قابل ذکر است که هنوز تاریخ انتشار دقیقی برای بازی The Dark Pictures: Man of Medan اعلام نشده است ولی می‎دانیم که این عنوان در سال ۲۰۱۹ و برای پلتفرم‎های پلی‎استیشن ۴، رایانه‎های شخصی و ایکس باکس وان منتشر خواهد شد. در زیر می‎توانید تریلر منتشر شده از این بازی را مشاهده کنید:

تریلر جدید بازی The Dark Pictures: Man of Medan

نوشته شده توسط
the only time people really have value is when they act according to their own will

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.