دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
خانه » استودیوی TellTale خالق بازی Walking Dead ورشکست شد!

استودیوی TellTale خالق بازی Walking Dead ورشکست شد!

استودیوی TellTale

در ساعات ابتدایی بامداد شب گذشته خبر تلخی تبدیل به تیتر بزرگ بسیاری از خبرگزاری‌ها شد. به گزارش dualshockers استودیوی TellTale نزدیک به ۲۵۰ نفر از کارمندان خود را اخراج کرد و پس از آن رسما اعلام شد که تولید دنباله The Wolf Among Us و بازی Stranger Things کنسل شده است. تا جایی که مدیرعامل استودیوی TellTale با انتشار متنی اعلام ورشکستگی کرد و خبر از پایان کار این مجموعه داد. با وب سایت نوین اسپات همراه باشید.

استودیوی TellTale از جمله مجموعه‌هایی بود که برای اولین بار توانست با روایت یک داستان غنی در دل بازی‌های ویدئویی جایگاه «بهترین بازی سال» را توسط سری The Walking Dead تصاحب کند. در ساعات ابتدایی بامداد شب گذشته خبر تلخی تبدیل به تیتر اول بزرگ‌ترین رسانه‌های خبری شد. استودیوی TellTale با انتشار خبری اعلام کرد که نزدیک به ۲۵۰ نفر از کارمندان خود را اخراج کرده و از تمام ماهیت این مجموعه تیمی ۲۵ نفره باقی مانده است که احتمالا بر روی فصل پایانی The Walking Dead کار می‌کنند. تا جایی که مدیرعامل این مجموعه با انتشار بیانیه‌ای تلخ و شکننده رسما اعلام ورشکستگی کرد.

استودیوی TellTale تایید کرد: The Wolf Among Us و Stranger Things کنسل خواهند شد!

به دنبال اخراج جمعیت ۲۵۰ نفری از اعضای استودیوی TellTale طبیعی بود که خبرنگاران خودشان را برای کنسل شدن پروژه‌های آینده این تیم آماده کنند و چنان‌ چه انتظار می‌رفت، مراحل توسعه بازی‌های آینده تل‌تیل متوقف شد. به این ترتیب فصل دوم The Wolf Among Us و بازی Stranger Thing کنسل شدند و دیگر توسعه نخواهند یافت. این درحالی است که تل‌تیل مدتی پیش اعلام کرد آن‌ها اکنون فرصت خوبی برای کار بر روی پروژه‌های بزرگ‌ دارند و ظاهرا به دلیل شرایط مالی، تمامی چشم‌اندازهایی که برای آینده این مجموعه تصور می‌کردیم نابود شده است.

سرنوشت فصل پایانی بازی مردگان متحرک هنوز هم مشخص نیست. طبق گزارشی که از سمت خبرگزاری‌های USGamer و Game Informer منتشر شده است، ظاهرا تیم بیست و پنج نفره‌ای که باقی مانده‌اند بر روی پروژه Minecraft: Story Mod کار می‌کنند و خبری از توسعه فصل پایانی The Walking Dead نیست. به این ترتیب ظاهرا باید کم کم خودمان را برای کنسل شدن بازی The Walking Dead که یکی از بهترین دستاوردهای استودیوی TellTale شمرده می‌شود آماده کنیم. این مجموعه در حساب رسمی توئیتر خود گفتند:

امروز TellTale Games تصمیمات سختی گرفته است. تیمی ۲۵ نفره در این مجموعه باقی خواهند ماند تا برخی کارهای ناتمام را به سرانجام برسانند. امسال برای ما شروع یک دوره جدید و به دنبال آن سال بسیار سختی بود و ما با مشکلات مالی فراوانی دست و پنجه نرم کردیم. تا در نهایت فرصتمان تمام شد و نتوانستیم به هدف‌های خود برسیم. ما امسال برخی از بهترین بازی‌های‌مان را منتشر کردیم و بازخوردهای فوق‌العاده‌ای نیز به سمتان سرازیر شد اما در انتها از لحاظ میزان فروش موفق نبودیم. با یک زخم عمیق، امروز دوستانمان را دیدیم که استودیوی TellTale را برای همیشه ترک می‌کنند.

تاکنون سرنوشت برخی بازی‌ها هنوز مشخص نشده است اما به دنبال بسته شدن استودیو، احتمالا سرانجام این بازی‌ها نیز به بزرخ مردگان متحرک ختم خواهد شد. شما نیز نظراتتان را در این رابطه با ما به اشتراک بگذارید.

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.