خانه » Techland حقوق سری Call of Juarez را خرید

Techland حقوق سری Call of Juarez را خرید

Techland حقوق سری Call of Juarez را خرید

سازندگان سری بازی‌های Call of Juarez یعنی استودیو Techland، به‌تازگی اعلام کردند که حقوق سری این بازی وسترن را از کمپانی یوبی سافت (Ubisoft) خریداری کردند. اواخر ماه مارس گذشته (فرودین ماه) بود که بازی Call of Juarez: Gunslinger از فروشگاه‌های PlayStation، Xbox Games و Steam حذف‌شده بود ولی مدتی است که این بازی با تخفیف ۳۳ درصدی به فروشگاه Steam بازگشته است. آدام لاسون (Adam Lason) رئیس بخش نشر بازی‌های Techland در این مورد می‌گوید:

«این سری بازی‌ها توسط Techland ساخته‌شده است و توانسته در تمام مدت به دست بزرگ‌ترین انجمن بازیکنان پذیرفته و پشتیبانی شود. همان‌طور که این استودیو به‌عنوان یک ناشر به راه خود ادامه می‌دهد، می‌توانم با‌افتخار اعلام کنم که بازی Call of Juarez: Gunslinger نیز به بخش نشر بازی‌های این استودیو اضافه‌شده است. لازم به ذکر است که در این زمان  از کمپانی یوبی سافت که به‌عنوان یک ناشر قدرتمند در کنار ما بود نیز تشکر کنیم.»

 

نوشته شده توسط
The oldest and strongest emotion of mankind is fear, and the oldest and strongest kind of fear is fear of the unknown

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>