خانه » Take-Two – پنچاه در صد سود کمپانی از فروش عناوین بر روی PC حاصل می‌شود

Take-Two – پنچاه در صد سود کمپانی از فروش عناوین بر روی PC حاصل می‌شود

Take-Two

کمپانی Take-Two در سال‌های گذشته فعالیت قابل و قبول و خوبی داشته. هرچند که برخی از مخاطبان صنعت کامپیوتری نسبت به کمپانی و برخی از سیاست‌هایش گله مند هستند. از این صحبت‌ها گذر می‌کنیم و به مبحث اصلی می‌پردازیم. پلتفرم کامپیوترهای شخصی روز به روز در دسترس‌تر و محبوب‌تر می‌شود. به تازگی مطلع شدیم که تقریباً نیمی از درآمد کمپانی تیک تو از فروش عناوین بر روی این پلتفرم قدرتمند بدست می‌آید. این آمار خبر از پیشرفتی که کامپیوترهای شخصی در سال‌های اخیر داشته و آینده‌ی روشن آن می‌دهد. در ادامه برای اخبار تکمیلی همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

شاید باورش سخت باشد اما در گذشته، برخی از ناشران بزرگ اهمیت خاصی به پلتفرم کامپیوترهای شخصی نمی‌دادند و بیشتر عناوین خود را برای کنسول‌ها عرضه می‌نمودند. این روند کم کم با ظهور استیم و فروشگاه‌های دیجیتالی مختلف و … موارد بسیار دیگر کم رنگ شد و PC جان تازه‌ای گرفت. حال ورق کاملاً برگشته. از کپکام و یوبی سافت بگیرید تا تیک تو، از عرضه‌ی بازی‌های خود بر روی کامپیوترهای شخصی خوشحال هستند و سود دهی آن را بسیار بالا گزارش داده اند.

به تازگی گفت و گویی از سمت پایگاه خبری – تحلیلی GamesIndustry با زلنیک، مدیر عامل کمپانی Take-Two ، تدارک دیده شده است. وی در این گفت و گو در خصوص فروش بازی‌ها صحبت نمود. زلنیک اظهار داشت که پنجاه درصد از فروش بازی‌های کمپانی، بر روی پلتفرم کامپیوترهای شخصی صورت می‌گیرد. توجه شما عزیزان را به قسمتی از گفته‌های ایشان جلب می‌نمایم:

دنیا تغییر کرده است. وقتی که محاسبه‌ی فروش بازی‌ها را در نظر می‌گیریم، متوجه می‌شویم که ۴۰ تا ۵۰ درصد از این فروش می‌تواند متعلق به کامپیوتر‌های شخصی باشد. در صورتی که در ده سال پیش رقم مذکور ۱ الی ۲ درصد بود. مشخص است که دنیا در حال تغییر است. محیط بسته‌ی گذشته در حال بزرگ‌تر و وسیع‌تر شدن می‌باشد.

و در وهله‌ی آخر باید خدمت شما عزیزان عرض کنیم که عنوان تحسین شده‌ی Red Dead Redemption 2 ، امروز برای کامپیوترهای شخصی منتشر می‌شود. نهایتاً کاربران PC می‌توانند از این اثر لذت ببرند. امیدواریم که سود دهی مناسب این عنوان بر روی پی سی سبب شود که تیک تو تغییراتی در خصوص سیاستِ عرضه‌ی بازی‌های راک استار برای PC اعمال کند. مثل همیشه می‌توانید نظرات خود را راجع به این مطلب در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید.

اگر از طرفداران Red Dead Redemption 2 می‌باشید٬ می‌توانید با مشاهده و دنبال کردن دایرکتوری بازی از آخرین اخبار، مقالات، تریلر‌ها و …… مربوطه مطلع شوید

رای بدهید!

1 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>