خانه » بازسازی System Shock همچنان در دست‌ساخت است

بازسازی System Shock همچنان در دست‌ساخت است

بازسازی System Shock همچنان در دست‌ساخت است

عنوان System Shock در راه است. در ماه فوریه گذشته گزارش‌ شده بود که استودیو Nightdive، در حال تعطیل کردن پروژه بازسازی  System Shock است، چرا که اینطور به نظر می‌رسید نسخه اصلی که مربوط به سال ۱۹۹۴  است، از حالت قدیمی و نوستالژیک خود حارج و تبدیل به اثری مدرن و امروزی شده بود. اما در مراسم GDC (اجلاس سازندگان بازی)، «استفن کیک» (Stephen Kick) رئیس استودیو Nightdive و به همراه «لری کیپرمن» (Larry Kuperman) مدیر توسعه کسب کار، طی مصاحبه‌ای با وب‌سایت PC Gamer اطلاعاتی در مورد اشتباهات روند ساخت بازی دادند و امیدوار هستند که به‌ زودی ساخت بازی را دوباره شروع کنند.

لری کیپرمن می‌گوید:

«روند ساخت بازی در زمان خود هرچقدر بیشتر تکامل می‌یافت ولی در کنار آن پیچیده‌تر هم نیز می‌شد و باید بگویم که اگر همین مسیر را ادامه می‌دادیم و طبق بازخوردهایی که در ماه فوریه دریافت کرده بودیم، از چشم‌انداز و دیدگاه اصلی بسیار دور می‌شدیم. از الان به طرفداران قول می‌دهیم که ساخت دوباره System Shock این بار از مسیر اصلی خود خارج نمی‌شود. امیدوار هستیم که در اوایل سال ۲۰۲۰ این بازی را منتشر کنیم.»

نوشته شده توسط
The oldest and strongest emotion of mankind is fear, and the oldest and strongest kind of fear is fear of the unknown

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>