بازی Super Smash Bros Ultimate در Nintendo Direct ارائه خواهد شد
بازی Super Smash Bros Ultimate در Nintendo Direct ارائه خواهد شد بازی Super Smash Bros Ultimate در Nintendo Direct ارائه خواهد شد

بازی Super Smash Bros Ultimate در Nintendo Direct ارائه خواهد شد

شرکت نینتندو ارائه دیگری از Nintendo Direct را فردا روز چهارشنبه در ساعت ۷ صبح به وقت غرب آمریکا (۶:۳۰ بعد از ظهر به وقت تهران) برگزار خواهد کرد. این شرکت این خبر را چندی پیش در اکانت توییتر خود منتشر کرده بود. این ارائه بر روی بازی Super Smash Bros Ultimate متمرکز خواهد بود و کارگردان این بازی «ماساهیرو ساکورای» (Masahiro Sakurai) اطلاعات جدیدی از این بازی را به بینندگان خواهد گفت.

بازی Super Smash Bros Ultimate در ارائه پیشین Nintendo Direct در ماه مارس رونمایی و پس از آن در نمایشگاه E3 به صورت رسمی از آن پرده برداری شد. پس از ارائه این شرکت در ماه مارس، ساکورای اعلام کرد که به این بازی برخواهد گشت. در نمایشگاه E3 2018 شرکت نینتندو اعلام کرد که هر کاراکتری که در بازی Super Smash Bros حضور داشته است در بازی Super Smash Bros Ultimate نیز خواهد بود. البته شخصیت Waluigi از این قاعده مستثنی است. با وجود این شخصیت‌ها تعداد کاراکترهای این بازی به ۶۰ می‌رسد.

بازی Super Smash Bros Ultimate قرار است ۷ دسامبر (۱۶ آذر) برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه شود. با وبسایت نقطه نو همراه باشید تا در آینده خبرهای بیشتری را از این بازی جذاب با شما در میان بگذاریم.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot