دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
89
Switch
(Metacritic)
خانه » نمرات و امتیازات Super Mario Maker 2 منتشر شدند

نمرات و امتیازات Super Mario Maker 2 منتشر شدند

Super Mario Maker 2

کم کم انتظار طرفداران دو آتشه‌ی ماریو و کاربران نینتندو سوییچ به پایان نزدیک می‌شود. Super Mario Maker 2 در شرف انتشار است. دوباره زمان آن رسیده که وارد یک ماجراجویی جدید شویم. تا به امروز لوله کش محبوب نینتندو، وارد ماجرا‌های متفاوت و مختلفی شده است. سوپر ماریو میکر ۲ نسبت به نسخه‌ی قبلی خود پیشرفت‌ها و تغییرات بسیاری داشته. به تازگی نمرات و امتیازات این عنوان انتشار یافته است. این پست صرفاً برای آشنایی بیستر با Super Mario Maker 2 و مشاهده‌ی برخی نمرات و مطالعه‌ی برخی از نقد‌های و بررسی‌ها گرد آوری شده است. نسخه‌ی دوم سوپر ماریو میکر در تاریخ ۲۸ ژوئن سال ۲۰۱۹ (مصادف با ۷ تیر ماه سال جاری) برای سوییچ عرضه خواهد شد. در ادامه برای اخبار تکمیلی همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

لیست برخی از نمرات Super Mario Maker 2

ماریو همیشه با موفقیت همراه بوده. این یک امر بدیهیست. نینتندو به یکی از پر فروش‌ و برترین فرنچایز‌های خود اهمیت بسیار بالایی می‌دهد و سعی کرده که با ساخت بازی‌های با کیفیت از ماریو، طرفداران این مجموعه را راضی نگاه دارد و فروش کنسول خود را افزایش دهد. Super Mario Maker 2 هم موفقیت دیگر برای نینتندو سوییچ محسوب می‌شود. نظر منتقدان درباره‌ی بازی بسیار مثبت بوده. هنوز بازی انتشار نیافته ولی بسیاری از نمرات آن اعلام شده اند. Super Mario Maker 2 ادامه‌ای بر یکی از محبوب‌ترین بازی‌های کنسول WII U می‌باشد. از هر لحاظ که حساب کنید، قسمت دوم نسبت به نسخه‌ی اول پیشرفت داشته است. ساخت مراحل دست خوش تغییرات مثبتی شده. همچنین محیط‌های بسیاری به بازی اضافه شده است. تم‌های جدید و موسیقی‌های جدید و …. همه و همه از یشرفت‌های بازی هستند. تا به این لحظه 52 نقد از این عنوان انتشار یافته است. میانیگن نمرات بازی از سمت وب سایت متاکریتیک به عدد ۸۹ رسیده.  بالاترین نمره‌ی بازی 10/10 بوده است. این نمره از سمت وب سایت دیلی استار (و نینتندو لایف و ….) به بازی اعطا شده است. پایین‌ترین نمره ی Super Mario Maker 2 تا به این لحظه ۸/10 بوده است. نگاهی داشته باشیم به برخی از نمرات بازی از سمت وب سایت‌های معروف:

 • The VG247 review – یک دنباله‌ی موفق و فوق العاده برای نسخه‌ی اول
 • Eurogamer – Recommended
 • USgamer – 4.5/5
 • Gamespot – 8
 • IGN – 9.5
 • GamesRadar+ – 4.5/5
 • Press Start – 8.5
 • Nintendo Life – 10/10
 • Shacknews – 9
 • CGMagazine – 9
 • Game Informer – 8.75
 • Stevivor – 9.5
 • We Got This Covered – 5/5
 • Post Arcade – 8.5
 • COGconnected – 90/100
 • Gameblog [French] – 8
 • Vandal [Spanish] – 9.2
 • Spaziogames [Italian] – 8.8

نیم نگاهی به خلاصه‌ی برخی از نقد‌ها و بررسی‌های Super Mario Maker 2

خلاصه‌ی نقدو بررسی وب سایت IGN

(9.5/10)

Super Mario Maker 2 یکی از برترین عناوین ساخته شده برای نینتندو سوییچ است. ساعات بسیار زیادی برای ساخت مراحل مختلف و طراحی‌های بسیار صرف کردم. تم‌های گوناگونی را امتحان کردم، بسیاری از ساخته‌های خود را تغییر دادم و دوباره شروع به انجام همین پروسه کردم. با این وجود احساس می‌کنم که تنها قسمت کوچکی از دنیای بزرگ سوپر ماریو میکر را تجربه کرده ام. خط داستانی جالبی هم برای بازی در نظر گرفته شده است. بخش آموزشی کاملی هم برای مخاطبان تازه وارد طراحی شده که از سیر تا پیاز بازی را به شما می‌آموزد. Super Mario Maker 2 آزادی عمل بیشتری (نسبت به نسخه اول) در اختیار شما قرار خواهد داد. آزادی عمل در شیوه‌ی بازی و یا شیوه‌ی ساخت و حتی شیوه‌ی آموزش! بازی را به تمام مخاطبان ماریو و کاربران نینتندو سوییچ توصیه می‌کنم.

خلاصه‌ی نقد و بررسی وب سایت Shacknews

(9/10)

Super Mario Maker 2 یک دنباله‌ی سزاوار و دوست داشتنی بر نسخه‌ی اولیه می‌باشد. موارد زیادی به بازی افزوده شده که مخاطبان را به هیجان خواهد آورد. به راحتی می‌توانید سیر تکامل را در بازی مشاهده کنید (منظور منتقد تکامل بازی نسبت به نسخه‌ی اول سوپر ماریو میکر می‌باشد). بسیاری از مخاطبان به چشم یک انقلاب به سوپر ماریو میکر ۲ نگاه می‌کنند. بازی کنان حرفه‌ای می‌توانند ساعت ‌ها مشغول بازی شوند و دانش خود را در ساخت و ساز به کار گیرند. نینتندو ابزار‌های بسیاری را در اختیار مخاطبان قرار داده تا آن‌ها قادر به سخت مراحل فان، چالشی، متفاوت و … باشند. حال می‌توانیم با تمام قدرت بازی کنیم. قدرتی بی نهایت

خلاصه‌ی نقد و بررسی وب سایت Press Start Australia

(8.5/10)

Super Mario Maker 2 یک بازی دوست داشتنی است. بخش داستانی بازی فوق العاده می‌باشد. المان‌های مربوط به بخش چند نفره و آنلاین بازی هم به زیبایی طراحی شده. همچنین آیتم‌های بسیار متنوع و جالبی هم به سوپر ماریو میکر ۲ اضافه شده که بازی را دوست داشتنی‌تر می‌کند.

خلاصه‌ی نقد و بررسی وب سایت Power Unlimited

(8.2/10)

المان‌ها و موارد بسیار جذابی به سوپر ماریو میکر ۲ اضافه شده است. حال می‌توانید با آزادی عمل بیشتری به ساخت و طراحی مراحل مختلف بپردازید. بازی هیچ محدودیتی برای شما در نظر نگرفته.

آشنایی مختصر با Super Mario Maker 2

بدون شک یکی از بزرگ‌ترین بازی‌های سوییچ در سال ۲۰۱۹ ، سوپر ماریو میکر ۲ می‌باشد. معرفی بازی به فوریه همین سال باز می‌گردد. لازم به ذکر است که بازی نسبت به نسخه‌ی اول خود پیشرفت‌های بسیار زیادی داشته. اول از همه جلوه‌های بصری زیبا تر شده اند. موسیقی‌های متن، نسبت به گذشته متنوع‌تر کار شده اند (نوازنده‌ی آن‌ها نیز آقای کوجی کنود می‌باشد). تم‌های زیادی مانند صحرا، محیط‌ها برفی، آسمان و … نیز به بازی اضافه شده. منتظر دشمنان متنوع و آیتم‌های کاربردی جدید نیز باشید.

سوپر ماریو میکر ۲ حالت داستانی هم خواهد داشت. در طی مراحل داستانی موظف به باز سازی قلعه‌ی Peach هستید. بازی از بخش چند نفره نیز پشتیبانی خواهد کرد. بعید است که نسخه‌ی اول Super Mario Maker را تجربه کرده باشید و منتظر انتشار قسمت دوم نباشید. تا ۷ ساعت دیگر به آرزوی خود خواهید رسید!! نسخه‌ی دوم سوپر ماریو میکر در تاریخ ۲۸ ژوئن سال ۲۰۱۹ (مصادف با ۷ تیر ماه سال جاری) برای سوییچ عرضه خواهد شد.

اگر از طرفداران Super Mario Maker 2 هستید، می‌توانید با مشاهده و دنبال کردن پروفایل بازی از آخرین اخبار، تریلر‌ها، نقد و بررسی‌ها، مقالات و … مربوط به آن آگاه شوید.

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>