دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
89
Switch
(Metacritic)
خانه » بیش از ۲ میلیون مرحله برای Super Mario Maker 2 آپلود شده است!

بیش از ۲ میلیون مرحله برای Super Mario Maker 2 آپلود شده است!

Super Mario Maker 2

همان‌طور که انتظار می‌رفت، Super Mario Maker 2 مرز‌ها را دوباره شکاند. باز هم ماریو و باز هم یک عنوان سرگرم کننده و بی نقص دیگر. نینتندو حسابی هوای محبوب‌ترین فرنچایز خود و یکی از آیکون‌های صنعت بازی‌های کامپیوتری را دارد تمام تلاش خود را برای ساخت عناوین متعدد و با کیفیت از ماریو می‌کند. به تازگی اطلاع یافتیم که بازی کنندگان بیش از ۲ میلیون مرحله‌ی متفاوت برای سوپر ماریو میکر ۲ ساخته اند. این رقم شگفت انگیز است. جالب اینجاست که این رقم همواره در حال افزایش است. عنوان مذکور هم اکنون در دسترس کاربران کنسول نینتندو سوییچ می‌باشد. در ادامه برای اخبار تکمیلی همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

اگر از کاربران نینتندو سوییچ می‌باشید و Super Mario Maker 2 را خریداری کرده اید، خبر‌های بسیار خوبی برای شما داریم. در حال حاضر بیش از ۲ میلیون مرحله‌ی مختلف از سمت بازی کنندگان آپلود شده. این خبر توسط اکانت رسمی توییتر شعبه‌ی آمریکای نینتندو به اشتراک گذاشته شد:

Super Mario Maker 2

با تشکر از تمام کاربران Super Mario Maker 2. در حال حاضر بیش از ۲ میلیون مرحله آپلود شده است. امیدواریم که به فعالیت در بازی و ساخت مراحل متنوع تر ادامه دهید.

10 ژوئن سال ۲۰۱۹ میلادی (مصادف با 19 تیر ماه سال جاری). توییتر رسمی شعبه‌ی آمریکای نینتندو

مدت زمان زیادی از عرضه‌ی بازی نگذشته است. با این اوصاف، به زودی شاهد افزایش این رقم خواهیم بود. مثل همیشه می‌توانید نظرات خود را راجع به این بازی در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید. برای مشاهده ی نمرات و خلاصه نقد‌های عنوان مذکور به این لینک مراجعه فرمایید. سوپر ماریو میکر ۲ هم اکنون در دسترس کاربران نینتندو سوییچ قرار دارد.

اگر از طرفداران Super Mario Maker 2 هستید، می‌توانید با مشاهده و دنبال کردن پروفایل بازی از آخرین اخبار، تریلر‌ها، نقد و بررسی‌ها، مقالات و … مربوط به آن آگاه شوید.

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>