Streets of Rage 4
Streets of Rage 4 Streets of Rage 4

تماشا کنید: معرفی شخصیت جدید بسته‌ی الحاقی Streets of Rage 4 + اطلاعات تکمیلی

بازی های مرتبط

نهایتاً در سال گذشته موفق شدیم تا به تجربه‌ی Streets of Rage 4 بپردازیم. پس از دو دهه غیبت، استریت آو ریج ۴، بازگشت بسیار باشکوه و آتشینی داشت. بازی توانست با فروش خوبی مواجه شود و همچنین نمرات بسیار بالایی از سمت منتقدان دریافت کنند. به تازگی اطلاعات جدیدی در خصوص بسته الحاقی این عنوان منتشر شده که دانستن آنها خالی از لطف نیست. پس اگر تمایل به کسب اطلاعات بیشتر دارید، در ادامه همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

طی اطلاعات جدیدی که در خصوص بسته الحاقی Streets of Rage 4 به اشتراک گذاشته شد، متوجه شدیم که یکی از محبوب‌ترین و قدرتمندترین شخصیت‌های این فرنچایز، به نسخه‌ی چهارم باز می‌گردد و این شخصیت کسی نیست جز مکس. مکس یکی از دوستان نزدیک و صمیمی اکسل می باشد و سابقه‌ی بسیار زیادی در رشته‌ی کشتی حرفه‌ای دارد.

این موضوع را می‌دانیم که بسته‌ی الحاقی Mr.X Nightmare حالات جدید و حرکات و دشمنان و درجه سختی جدید را به بازی اضافه خواهد کرد. همچنین سه شخصیت قابل بازی نیز به لیست مبارزان اضافه خواهد شد. رونمایی از حضور مکس به عنوان یک شخصیت قابل بازی، توسط تریلری صورت گرفت که توجه شما عزیزان را به تماشای آن، دعوت می کنم:

تماشا کنید: معرفی شخصیت جدید بسته‌ی الحاقی Streets of Rage 4 + اطلاعات تکمیلی

اما اگر هیچگونه آشنایی با بسته الحاقی جدید Streets of Rage 4 ندارید، می‌توانید متن زیر را مطالعه کنید و با کلیت محتوای مربوطه آشنا شوید:

رخدادهای بسته‌ی الحاقی Mr.X. nightmare درست پس از سکانس پایانی استریتس آو ریج ۴ رخ می دهد. قهرمانان داستان تصمیم دارند تا برای خطرهای آینده، آماده شوند. از همین رو اکسل و بلیز و مابقی دوستانشان، تمرینات ویژه و خطرناکی را با کمک Dr. Zan آغاز می‌نمایند. وی موفق شده تا با استفاده از خاکسترهای باقی مانده‌ از مغز Mister X‌، هوش مصنوعی متفاوتی بسازد و چالشی جدید را برای قهرمانان ایجاد کند. این هوش مصنوعی توانایی ایجاد خطرهای بسیار بزرگی دارد و ….

این بسته‌ی الحاقی، حاوی سه شخصیت قابل بازی جدید و چالش‌های هفتگی تازه و حرکات و دشمنان جدید خواهد بود.

با فاکتور گرفتن از شخصیت‌های رترو و شخصیت‌های حاضر در بسته‌ی الحاقی Mr.X. nightmare ، پنج شخصیت اصلی در بازی وجود دارد. هرکدام از آن‌ها ویژگی‌های مخصوصی دارند. این مسئله از چند جهت برای استریتس آو ریج ۴ ارزشمند است. اول اینکه تنوع شخصیت‌ها، رابطه‌ی مستقیمی با تنوع مبارزات و در نهایت تنوع خود بازی دارند. بدون هیچ بزرگ بینی می‌گویم که جزئیات هر شخصیت، با دقت بسیار بالایی طراحی شده است. هرکدام از ویژگی‌های شخصیت‌ها در نوع حرکت، زمان بندی ضربات، قدرت ضربات و … دسته بندی شده است.  اولین نسخه از استریتس آو ریج در سال 1991 منتشر شد. این نسخه با حجم عظیمی از استقبال رو به رو گشت. شما می‌توانستید در نقش سه شخصیت فوق العاده، پا به خیابان‌های پر از فساد بگذارید و تک تک اشرار را گوش مالی دهید. هنوز هم که هنوز است، بازی طرفداران بیشماری دارد.

مثل همیشه می‌توانید نظرات خود را در خصوص این عنوان در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید. استریتس آو ریج ۴ هم اکنون در دسترس کاربران پلی استینش ۴ و نینتندو سوییچ و اکس باکس وان و کامپیوترهای شخصی قرار دارد.

شما عزیزان می‌توانید با مشاهده و دنبال کردن پروفایل بازی Streets of Rage 4از آخرین اخبار، تریلر‌ها، نقد و بررسی‌ها، مقالات و … مربوط به آن آگاه شوید.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`