Street Fighter 5
Street Fighter 5 Street Fighter 5

Street Fighter 5 برای مدتی محدود (۱۰ تا ۲۰ مرداد) رایگان شد

این ماه، ماه بازی‌های رایگان است. چندی پیش دریافتیم که دو عنوان بزرگ و نامی Alan Wake (ساخته‌ی استدیو‌ی رمدی)‌ و فور آنر (ساخته‌ی یوبی سافت) برای مدت محدودی در فروشگاه اپیک گیمز رایگان شدند. حال مطلع شدیم که جدیدترین قسمت از فرنچایز محبوب مبارزه‌ای کپکام یعنی Street Fighter 5 نیز برای مدت محدودی به صورت رایگان در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. به عبارتی دیگر استریت فایتر ۵ از تاریخ ۱ آگوست سال ۲۰۱۹ میلادی (مصادف با دهم مرداد ماه سال جاری)‌ تا تاریخ ۱۱ آگوست (مصادف با 20 مرداد سال جاری) به صورت رایگان قابل بازیست. البته همه‌ی الحاقیات بازی به صورت رایگان در نخواهند آمد. در ادامه برای اخبار تکمیلی همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

Street Fighter 5 با نظرات ضد و نقیضی مواجه شد. برخی از طرفداران این عنوان را نسبت به نسخه‌های گذشته یک پسرفت تلقی کردند. برخی دیگر تجربه‌ی آن را لذت بخش دانستند. لازم به ذکر است که استریت فایتر ۵ در سال ۲۰۱۶ برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴ و کامپیوتر‌های شخصی عرضه شد. به هر حال چه از بازی خوشتان آمده و یا خیر،‌ خبری تازه برای شما داریم. کپکام قصد کرده تا برای مدت محدودی این عنوان را به صورت رایگان در دسترس کاربران قرار دهد. این خبر به صورت رسمی توسط اکانت توییتر استریت فایتر انتشار یافت. توجه شما را به توییت منتشر شده جلب می‌نمایم:

از تاریخ ۱ آگوست سال ۲۰۱۹ میلادی (مصادف با دهم مرداد ماه سال جاری) تا تاریخ ۱۱ آگوست (20 مرداد ماه) Street Fighter 5 را با الحاقیات فصل سوم بازی به صورت کاملاً رایگان بر روی پلی استیشن ۴ و استیم تجربه نمایید.

اکانت رسمی توییتر استریت فایتر

روستر اصلی مبارزان از ۱۶ شخصیت تشکیل شده. این مبارزین مخلوطی از شخصیت‌های همیشگی مجموعه و تعدادی تازه وارد می‌باشد. همچنین لازم به ذکر است که قادر به استفاده از مبارزان فصل سوم نیز هستید. و اما مبارزان فصل سوم:

  • Sakura
  • Sagat
  • Cody
  • G

بد نیست بدانید که آخر هفته مسابقان جهانی EVO آغاز می‌گردد. بسیاری از طرفداران انتظار دارند که در این تورنومنت، کپکام خبر‌های خوبی راجع به استریت فایتر اعلام کند. به هر حال اگر از طرفداران همیشگی فرنچایز هستید و هنوز موفق به تجربه‌ی Street Fighter 5 نشده اید، این بهترین موقعیت برای شماست. فرصت را غنیمت شمارید. از دهم تا ۲۰ مرداد، استریت فایتر ۵ به صورت کاملاً رایگان در دسترس کاربران پلی استیشن ۴ و کامپیوتر‌های شخصی قرار خواهد گرفت. مثل همیشه می‌توانید نظرات خود را راجع به این مطلب در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`