حراج تابستانی Steam به زودی آغاز می‌شود

زمانی که شرکت Valve حراج‌های استیم را آغاز کند، تخفیفات بزرگی برروی محصولات اعمال خواهند شد. بعضاً مشاهده شده که عناوین پرطرفدار بین ۱۵ تا ۹۰ درصد تخفیف داشته‌اند. بنابراین جای تعجب نیست که دوستداران بازی پیش از آنکه بازی مورد نظر خود را بخرند همگی منتظر حراج بعدی استیم هستند. هر ساله استیم بزرگترین حراج خود را در تابستان آغاز می‌کند. کم کم زمان شروع آن فرا رسیده است.

خبر بد برای شرکت Valve لو رفتن روز شروع این تخفیفات تابستانی است زیرا این بدین معنی است که کسی مایل به خرید از استیم تا زمان شروع این تخفیفات نیست. این خبر توسط اکانت توییتر Steam Database منتشر شده است که وبسایتی برای دنبال کردن رویدادها و اتفاقات موجود در استیم است. اگر روز شروع این تخفیفات یعنی پنجشنبه ۲۱ جون درست باشد که باتوجه به شروع این حراج در ۲۲ جون سال پیش، به نظر درست می‌آید، تنها ۶ هفته تا شروع این حراج باقی‌مانده است. سال پیش این حراج ۱۳ روز به طول انجامید و در ۵ جولای خاتمه یافت. به احتمال زیاد حراج امسال ۱۴ روز باشد و تا ۴ جولای پایان نخواهد یافت.

حراج استیم برای کاربرانی که می‌خواهند تعداد زیادی بازی با تخفیف بالا بخرند، فرصت خوبی به نظر می‌رسد، اما برای توسعه دهندگان این وضعیت کمتر وضعیتی مشخص دارد. اگر کاربران صبر کنند تا حراج شروع شود برای توسعه دهندگان بازگشت سرمایه و بالابردن سود جهت تولید عنوان جدید سخت به نظر می‌رسد. آنها ممکن است نسخه‌های زیادی از بازیشان را در طول حراج به فروش برسانند اما با تخفیف ۵۰ درصدی تعداد زیادی از بازی باید فروخته شود تا هزینه‌ها جبران شوند. شرکت Valve باید امسال نسبت به سال پیش بهتر عمل کند. شاید به خاطر داشته باشید که در حراج سال پیش یک روز استیم از کار افتاد و کاربران تنها چند خط مبنی بر وجود مشکل در سیستم را مشاهده می‌کردند.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`