بازی STAY برای پلی استیشن 4 و سوییچ اواخر تابستان عرضه می شود
بازی STAY برای پلی استیشن 4 و سوییچ اواخر تابستان عرضه می شود بازی STAY برای پلی استیشن 4 و سوییچ اواخر تابستان عرضه می شود

بازی STAY برای پلی استیشن ۴ و سوییچ اواخر تابستان عرضه می شود

با وجود اینکه پیش از این بازی STAY برای کامپیوتر و ایکس باکس عرضه شده است اما این بازی ماجراجویی و پیکسلی راه خود را برای کنسول‌های پلی استیشن ۴ و سوییچ در آخر این تابستان یافته است. این بازی توسط شرکت PQube منتشر شده و یک استودیو مستقل اسپانیایی Appnormals Team بر روی طراحی آن کار کرده است.

Quinn را با چت کردن در بازی STAY نجات دهید

داستان بازی حول Quinn می‌چرخد، درمانگری که خود را ناگهان درون اتاقی رمز‌آلود زندانی می‌بیند. تنها راهی که می‌تواند از آن کمک بگیرد چت کردن است و شما به عنوان بازیکن طرف دیگر این چت هستید. هدف شما در بازی این است که به Quinn کمک کنید تا از آنجا فرار کند. پیشنهادهای شما درون بازی می‌تواند سرنوشت او را تغییر دهد. در این بازی هر ثانیه اهمیت دارد.

نکته قابل توجه در این بازی این است که بازیکن تنها Quinn را تحت تاثیر پیشنهادهای خود قرار می‌دهد نه اینکه کاملا او را کنترل کند. «مایکل فیشر» (Michael Fisher) مدیر تولید این بازی در رابطه با این بازی می‌گوید:

در حقیقت، به سرعت مشخص می‌شود که Quinn چه کاری خارج از کامپیوترش انجام می‌دهد زیرا تمامی کارها با دوربین مدار بسته کنترل می‌شود. در بازی STAY بسیار اهمیت دارد که او چه چیزی می‌گوید و اگر از کنسول یا کامپیوترتان دور شوید او هم از کامپیوترش دور می‌شود. آیا او بدون شما می‌تواند نجات پیدا کند؟

در زیر برخی از جزئیات بازی STAY ذکر شده است:

گیم پلی واقعی بازی STAY

بازی STAY گیم پلی واقعی دارد و زمان در آن نمی‌ایستد. این بدین معنی است که هر دقیقه که شما بازی نکنید او درون بازی تنها است و تنها گذاشتن آن سبب نجات نیافتن آن می‌شود.

همدردی خود را ابراز کنید

Quinn واقعا به کمک شما احتیاج دارد. بنابراین اثبات کنید که آدم دلسوزی هستید و او می‌تواند به شما اعتماد کرده و نتیجه یافته‌هایش درون اتاق را به شما بگوید. ناراحتی او می‌تواند به ضرر شما تمام شود.

داستان تعاملی

بازی STAY دارای ۲۴ فصل و ۷ پایان متفاوت است. همچنین تعداد زیادی از انتخاب‌ها و گفتگو‌های مختلف پیش روی شما است. این بازی برای این طراحی شده است تا چندین بار بازی شود. اتاق‌های مختلف را جستجو کنید و پرده از رازهای پنهان آن‌ها بردارید.

واقعیت را کشف کنید

وبکم‌های موجود در محیط و کامپیوتر به شما این امکان را می‌دهد که واکنش‌های Quinn را مشاهده کنید و از وضعیت روحی او باخبر شوید. با استفاده از این امکانات از دروغ‌هایش مطلع شوید و واقعیت پنهان بازی STAY را کشف کنید.

معماهای درگیر کننده

به Quinn کمک کنید تا معما‌هایی که درون این زندان با آن‌ها مواجه می‌شود را حل کند. در بازی STAY با معماهای زیادی مواجه می‌شوید.

در زیر می‌توانید تصاویری از این بازی را مشاهده کنید.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot