دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
خانه » State of Decay 2 به استیم خواهد آمد

State of Decay 2 به استیم خواهد آمد

همکاری مایکروسافت و ولو سبب بهتر شدن شرایط برای جامعه‌ی پی سی گیمرها شده است. در ابتدا که از عرضه‌ی مستر چیف کالکشن بر روی استیم آگاه شدیم. سپس شاهد انتشار گیرز ۵ بر روی این فروشگاه کارآمد و فوق العاده بودیم. حال زمان آن رسیده که یکی دیگر از عناوین مایکروسافت بر روی استیم انتشار یابد. State of Decay 2 در اوایل سال ۲۰۲۰ بر روی فرشگاه استیم در دسترس خواهد بود. همچنین توسعه دهندگان وعده‌ی سورپرایز‌های بزرگی را به مخاطبان داده اند. عنوان مذکور هم اکنون در دسترس کاربران اکس باکس وان و کامپیوترهای شخصی می‌باشد. در ادامه برای اخبار تکمیلی همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

State of Decay 2 توسط استدیوی Undead Labs توسعه یافت. عنوانی با حال و هوای آخرالزمانی. اگر از طرفداران زامبی‌ها و بازی‌های زامبی زده باشید، حتما نام این عنوان به گوشتان خورده. هدف شما بازی، بقاست. میانگین نمرات این اثر در هنگام انتشار به عدد ۶۶ (با ۷۰ نقد بر روی پلتفرم اکس باکس وان) رسید. حال توسعه دهنده‌ی بازی یعنی استدیوی Undead Labs اظهار داشته که State of Decay 2 در تاریخ ۳۱ مارس سال ۲۰۲۰ میلادی (مصادف با 11 فروردین ماه سال جاری) در دسترس کاربران استیم قرار می‌گیرد. استدیو در ادامه اعلام کرد که به زودی خبر‌های بسیار خوشحال کننده‌ای را از طریق صفحه‌ی استیم با مخاطبانش به اشتراک خواهد گذاشت. اما این خبر‌های خوب چیست؟ هنوز از آن‌ها مطلع نیستیم.

استدیوی Undead Labs با افتخار اعلام می‌کند که در اوایل سال ۲۰۲۰ میلادی، یکی از برترین بازی‌هایش را در دسترس کاربران استیم قرار می‌دهد. تفنگ‌هایتان را آماده کنید و گوش بزنگ باشید زیرا که به زودی خبر‌های سورپرایز کننده‌‌ای را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت. این همان آخرالزمانی خواهد بود که می‌خواهید.

اما اگر تمایل به آشنایی بیشتر با بازی دارید، شما عزیزان را دعوت به مطالعه‌ی معرفی رسمی State of Decay 2 از زبان سازندگان می‌کنم:

آخرالزمان آغاز شده است. آیا می‌توانید جان سالم به در ببرید؟

State of Decay 2 یک بازی جهان بازی با پس زمینه‌ی آخرالزمانی است. می‌توانید به کمک دوتن از دوستانتان وارد دنیای این عنوان شوید و به پیشروی بپردازید. پس از حمله‌ی زامبی‌ها، تعداد کمی از انسان‌ها باقی مانده اند. همین عده‌ی اندک قصد دارند که یک جامعه‌ی کوچک تولید کنند و در آن به زندگی کردن بپردازند. این شما هستید که تصمیمات لازمه برای شکل گیری این جامعه را اتخاذ می‌کنید.

تصمیماتی مانند: چه کسی به تیم و جامعه‌ی شما ملحق شود؟ در کجای دنیای بازی جامعه را تشکیل دهید؟ چگونه به آپگرید کردن تجهیزات خود بپردازید؟ و … انتخاب‌های بسیار مهم دیگر. در دنیای آخرالزمانی، غذا و مهمات از اهمیت بسیار فراوانی برخوردار است.  بازی به گونه‌ای توسعه یافته تا برای هر بازی کننده خاص و منحصر به فرد باشد. هر کرکتر در بازی دارای شخصیت جداگانه‌ای می‌باشد.

مثل همیشه می‌توانید نظرات خود را راجع به این مطلب در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید. علاقه مندان هم اکنون می‌توانند State of Decay 2 را بر روی کامپیوترهای شخصی (مایکروسافت استور) و اکس باکس وان تجربه کنند.

اگر از طرفداران State of Decay 2 هستید، با مشاهده و دنبال کردن پروفایل بازی از آخرین اخبار، تریلرها، نقد و بررسی‌ها، مقالات و … مربوط به آن آگاه شوید.

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>