خانه » EA در حال کار بر روی نسخه جدید Star Wars است

EA در حال کار بر روی نسخه جدید Star Wars است

طبق لیست شغلی منتشرشده از کمپانی EA، به نظر می‌رسد که این استودیو در حال کار بر روی نسخه جدیدی از عنوان Star Wars در سبک جهان باز است. احتمال می‌رود که این Star Wars جدید، همان عنوانی هست که پیشتر استودیو تعطیل‌شده Visceral Games بر روی آن کارکرده بود. این لیست استخدام به‌تازگی در وب‌سایت Electronic Arts منتشرشده و در توضیحات آن آمده است که استودیو شعبه ونکوور کانادا Electronic Arts، نیازمند به رهبری کردن گروه بخش آنلاین پروژه Star Wars در سبک جهان باز هستند.

متأسفانه هیچ‌گونه اطلاعات دیگری از عنوان در دست‌ساخت منتشر نشد و فقط اشاره‌شده است که این عنوان برای تمامی پلتفرم‌ها عرضه خواهد شد. در حال حاضر تمامی حقوق ساخت بازی‌های بر اساس دنیایی Star Wars متعلق به کمپانی Electronic Arts است ولی ۶ ماه پیش مشکلات بسیاری برای این سری ایجادشده بود، از محتوای پرداخت درون برنامه‌ای (microtransaction) عنوان Battlefront 2 گرفته تا کنسل کردن عنوان جنگ ستارگان (تصویر بالا) استودیو Visceral Games که بعد از تعطیلی این استودیو اعلام شد که استودیو شعبه ونکوور کانادا Electronic Arts، ساخت بازی را برعهده‌گرفته خواهند گرفت و همچنین به‌تازگی نیز مشخص است که استودیو Respawn Entertainment نیز در حال کار بر روی عنوانی بر اساس دنیایی جنگ ستارگان است.

نوشته شده توسط
The oldest and strongest emotion of mankind is fear, and the oldest and strongest kind of fear is fear of the unknown

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>