دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
خانه » تماشا کنید: تریلر داستانی Star Wars Jedi: Fallen Order

تماشا کنید: تریلر داستانی Star Wars Jedi: Fallen Order

سرانجام از اولین تریلر رسمی عنوان Star Wars Jedi: Fallen Order توسط استدیو‌ی ریسپاون انترتیمنت پرده برداری شد. بر خلاف انتظارات٬ تریلر داستان محور می‌باشد و به معرفی شخصیت اصلی و وقایع اتفاق افتاده می پردازد. برای مشاهده‌ی تریلر یادشده و اطللاعات تکمیلی همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

پروتاگونیست Star Wars Jedi: Fallen Order فردی به نام Cal می‌باشد. وی یکی از Padawan ها (شوالیه‌های تازه وارد) محسوب می‌شود که خود را از دید Order 66 (فرمانی برای نابودی  Jedi Knightها) پنهان کرده است. کال راهی سفری می‌شود تا کار نا تمام خود را با Scrapper Guild به پایان برساند. او برای زنده ماندن٬ همواره در صدد تحمیل سه قانون اصلی به خود بوده است.

  1. گذشته را قبول کن
  2. هرگز مقاومت نکن
  3. به هیچ‌کس اعتماد نکن

در انتها شما را دعوت به مشاهده‌ی تریلر داستان محور Star Wars Jedi: Fallen Order می‌کنم. این عنوان در تاریخ ۱۵ نوامبر سال ۲۰۱۹ میلادی (مصادف با ۲۴ آبان سال جاری) برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان و کامپیوتر های شخصی عرضه خواهد شد (درست همان‌طور که Amazon Italy حدس زد). مثل همیشه می‌توانید نظرات خود را راجع به این تریلر و مطلب فوق در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید.

تریلر رونمایی از Star Wars Jedi: Fallen Order + زیرنویس

 

رای بدهید!

2 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.