دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
خانه » Star Wars Jedi: Fallen Order – سخت افزار مورد نیاز برای اجرای بازی

Star Wars Jedi: Fallen Order – سخت افزار مورد نیاز برای اجرای بازی

Star Wars Jedi

بلاخره از سخت افزار مورد نیاز برای اجرای عنوان Star Wars Jedi: Fallen Order رونمایی شد. استدیوی ریسپاون قسمت ویژه‌ای از نیرو و سرمایه‌ی خود را برای ساخت بازی صرف کرده. حال زمان آن رسیده که به بهینه سازی آن نگاهی اندازیم. استار وارز جدای: فالن اوردر در تاریخ ۱۵ نوامبر سال ۲۰۱۹ میلادی (مصادف با ۲۴ آبان سال جاری) برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان و کامپیوتر های شخصی عرضه خواهد شد. در ادامه برای اخبار تکمیلی همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

ریسپاون انترتیمنت وعده‌های بسیاری در خصوص عنوان جدید و در دست ساخت خود داده است. همان‌طور که پیش‌تر ذکر کردیم، بازی فقط و  فقط دارای بخش تک نفره و داستانی خواهد بود. این موضوع سبب شده تا توسعه دهندگان به صورت ویژه‌ای به محتوای تک نفره و پردازش آن توجه کنند. همان‌طور که در پاراگراف بالا اشاره کردیم، از سخت افزار مورد نیاز برای تجربه‌ی Star Wars Jedi: Fallen Order بر روی کامپیوترهای شخصی رونمایی شد. در ابتدا مشکلاتی در این سخت افزار پیشنهاد شده وجود داشت. الکترونیک آرتز اظهار داشت که برای تجربه‌ی بازی بر روی حداکثر تنظیمات گرافیکی به حداقل ۳۲ گیگابایت حافظه‌ی رم نیازمندید که خب سبب تعجب بسیاری از مخاطبان شد. سپس متوجه شدیم که عدد ۳۲ به اشتباه نوشته شده بود و به ۱۶ کاهش یافت. توجه شما عزیزان را به حداقل سخت افزار و سخت افزار پیشنهادی برای اجرای بازی جلب می‌نمایم:

حداقل سخت افزار مورد نیاز برای اجرای Star Wars Jedi: Fallen Order بر روی کامپیوترهای شخصی

 • OS: 64-bit Windows 7/8.1/10
  Processor (AMD): FX-6100 or Equivalent
  Processor (Intel): i3-3220 or Equivalent
  Memory: 8 GB
  Graphics card (AMD): Radeon HD 7750 or Equivalent
  Graphics card (NVIDIA): GeForce GTX 650 or Equivalent
  DirectX: 11 Compatible video card or equivalent
  Hard-drive space: 55 GB

برای اجرای این عنوان در حداقل تنظیمات گرافیکی به ۸ گیگابایت رم و یک کارت گرافیکی رده پایین مانند GeForce GTX 650 و یا  Radeon HD 7750 و یک ریز پردازنده‌ی مرکزی رده پایین مانند i3-3220 نیاز دارید.

سخت افزار پیشنهادی برای اجرای Star Wars Jedi: Fallen Order بر روی کامپیوترهای شخصی

 • OS: 64-bit Windows 7/8.1/10
  Processor (AMD): Ryzen 7 1700 or Equivalent
  Processor (Intel): i7-6700K or Equivalent
  Memory: 16 GB
  Graphics card (AMD): RX Vega 56 or Equivalent
  Graphics card (NVIDIA): GTX 1070 or Equivalent
  DirectX: 11 Compatible video card or equivalent
  Hard-drive space: 55 GB

برای اجرای جدیدترین ساخته‌ی ریسپاون انترتیمنت در بالاترین تنظیمات گرافیکی به یک کارت گرافیک قدرتمند همانند GTX 1070 و یا RX Vega 56 نیاز دارید. همچنین یک ریز پردازنده‌ی خوب همانند  i7-6700K و شانزنده گیگابایت رم می‌تواند برای اجرای بازی در بالاترین تنظیمات گرافیکی کافی باشد. بد نیست که اشاره‌ای به فضای مورد نیاز برای نصب بازی نیز کنیم. بر اساس اطلاعات منتشر شده، نصب Star Wars Jedi: Fallen Order پنجاه و پنج گیگ از فضای هارد شما را اِشغال می‌کند. مثل همیشه می توانید نظرات خود را درباره‌ی بازی در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید. Star Wars Jedi: Fallen Order در تاریخ ۱۵ نوامبر سال ۲۰۱۹ میلادی (مصادف با ۲۴ آبان سال جاری) برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان و کامپیوتر های شخصی عرضه خواهد شد.

اگر از علاقه مندان و یا منتظرین Star Wars Jedi: Fallen Order هستید، با دنبال و مشاهده کردن پروفایل بازی از آخرین اخبار، تریلر‌ها، نقد و بررسی‌ها، مقالات و … مربوط به آن مطلع شوید

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>