دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
خانه » Star Wars Jedi: Fallen Order – بازی به انتهای پروسه‌ی ساخت نزدیک می‌شود

Star Wars Jedi: Fallen Order – بازی به انتهای پروسه‌ی ساخت نزدیک می‌شود

Star Wars Jedi: Fallen Order

یکی از بزرگ‌ترین ریلیز‌های الکترونیک آرتز در سال میلادی جاری، Star Wars Jedi: Fallen Order تلقی می‌شود. پس از عرضه‌ی نه چندان موفق بتل فرانت ۲ و امتیازهای پایین بازی و سیستم Pay o Win ، ریسپاون انترتیمنت دست به کار شده تا یک عنوان داستانی جدید توسعه دهد و دل مخاطبان همیشگی این فرنچایز نامی و پرطرفدار را بدست آورد. به تازگی مطلع شدیم که توسعه‌ی این اثر به مراحل پایانی خود نزدیک شده است. عنوان مذکور در تاریخ ۱۵ نوامبر سال ۲۰۱۹ میلادی (مصادف با ۲۴ آبان سال جاری) برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان و کامپیوتر های شخصی عرضه خواهد شد. در ادامه برای اخبار تکمیلی همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

ریسپاون انترتیمنت، توسعه دهنده‌ی خوشنامیست و کارنامه‌ی درخشانی دارد. استیگ اسموسن، کارگردان اجرایی این عنوان که در گذشته کارگردانی نسخه‌ی سوم خدای جنگ را بر عهده داشت، اظهار کرده که Star Wars Jedi: Fallen Order یک تجربه‌ی کوتاه و فراموش شدنی نیست. هنوز مدت زمان تقریبی برای به اتمام رساندن بازی مشخص نشده. به هر حال انتظار می‌رود که با نزدیک شدن به تاریخ انتشار و اتمام پروسه‌ی ساخت این عنوان، توسعه دهندگان حداقل مدت زمان لازم برای به پایان رساندن خط داستانی را مشخص نمایند.

به تازگی پستی در صفحه‌ی رسمی توییتر طراح سینمانیک‌های بازی منتشر شده. وی در این توییت اظهار داشته که پروسه‌ی ساخت بازی جدید استار وارز در شرف اتمام است. هنوز هیچ گونه خبری رسمی از سمت الکترونیک آرتز و یا ریسپاون انترتیمنت مبتنی بر گلد شدن Star Wars Jedi: Fallen Order منتشر نشده. ولی می‌توان انتظار داشت که به زودی این خبر نیز اعلام شود.

توسعه‌ی بازی جدید استار وارز، درست پس از انتشار نسخه‌ی کلاسیک ورلد آو وارکرفت، در حال تمام شدن است. باید تحمل کنم. ترکیب سختیست!!!

به نظر می‌رسد که طراح سینماتیک‌های استار وارز جدای : فالن اوردر یکی از طرفداران دو آتشه‌ی ورلد آو وارکرفت می باشد. بازی به تازگی از سمت سیستم رده بندی سنی استرالیا مورد بررسی قرار گرفته. در قسمت جزئیات ذکر شده بازی دارای صحنه‌های ترسناک خواهد بود. مثل همیشه می توانید نظرات خود را درباره‌ی بازی در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید. Star Wars Jedi: Fallen Order  در تاریخ ۱۵ نوامبر سال ۲۰۱۹ میلادی (مصادف با ۲۴ آبان سال جاری) برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان و کامپیوتر های شخصی عرضه خواهد شد.

اگر از علاقه مندان و یا منتظرین Star Wars Jedi: Fallen Order هستید، با دنبال و مشاهده کردن پروفایل بازی از آخرین اخبار، تریلر‌ها، نقد و بررسی‌ها، مقالات و … مربوط به آن مطلع شوید

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>