دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
خانه » اطلاعاتی از گیم پلی Star Wars Jedi: Fallen Order

اطلاعاتی از گیم پلی Star Wars Jedi: Fallen Order

Star Wars

همان‌طور که در جریان هستید٬ الکترونیک آرتز در رویداد جنگ ستارگان (که در شیکاگو برگزار شد) با تریلر داستان محوری٬ از Star Wars Jedi: Fallen Order رونمایی کرد. همچنین مطلع شدیم که این قسمت دارای خط داستانی غنی و بخش تک نفره خواهد بود. وظیفه‌ی توسعه‌ی بازی مذکور بر عهده‌ی ریسپاون انترتیمنت می‌باشد. به‌تازگی مصاحبه‌ای با کارگردان Star Wars Jedi: Fallen Order یعنی آقای «استیک اسموسن» صورت گرفته است که زوایای جدیدی از گیم پلی بازی را برای ما مشخص می‌کند. در ادامه برای اخبار تکمیلی همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

متوجه شدیم که پروتاگونیست اصلی این قسمت فردی به نام Cal می‌باشد. وی یکی از Padawan ها (شوالیه‌های تازه وارد) محسوب می‌شود که خود را از دید Order 66 (فرمانی برای نابودی Jedi Knightها) پنهان کرده است.  همچنین اطلاعات بسیاری درباره‌ی هنر پیشه‌ی پروتاگونیست٬ سیستم مبارزات Star Wars Jedi: Fallen Order و … منتشر شده است. همان‌طور که در بالا ذکر کردم٬ اخیراً مصاحبه‌ای با کارگردان بازی یعنی آقای «استیک اسموسن» تدارک دیده شده است. توجه شما را به قسمت‌هایی از این کفت و گو جلب می‌نمایم:

برای ساخت گیم پلی مد نظرمان نیاز به یک بازه زمانی متناسب داشتیم. می‌خواستیم که یک Jedi با نیرو‌های مختلف و قابلیت‌های خارق العاده خلق کنیم. ایده‌ی ساخت داستان بازی خیلی راحت به ذهن ما رسید. یک نفر در مقابل همه. شوالیه‌ی تازه کاری که مجبور به فرار از دست مامورین امپراتور است.

از بخش داستانی بازی که بگذریم٬ کارگردان درباره‌ی عدم وجود المان‌های مخفی کاری در Star Wars Jedi: Fallen Order صحبت کرد. شما قرار است تا به یک Jedi قدرتمند تبدیل شوید. وی ادامه داد:

در Star Wars Jedi: Fallen Order مخفی کاری وجود نخواهد داشت. شما می‌توانید به‌صورت ناگهانی وارد نبردی شوید و استراتژی‌های مختلفی را برای نابود کردن دشمنانتان در پیش بگیرید. البته می‌توانید به‌صورت مخفیانه در اطراف دشمنان پرسه بزنید (بدون این که توجه‌شان را به خودتان جلب کنید). اما خود بازی چنین چیزی را از شما طلب نمی‌کند.

اسموسن تایید کرد که تیم ریسپاون اینترتیمنت برای ارائه‌ی جلوه‌های بصری مطلوب تمرکز کرده است. Star Wars Jedi: Fallen Order توسط موتور گرافیکی جدیدی توسعه می‌یابد. همچنین یک عنوان محیط باز (Open World) محسوب نمی‌شود. تنها گفته شده که بازی از محیط‌های بسیار بزرگی برای کاوش و جستجو برخوردار است. متاسفانه کارگردان این عنوان مثالی برای درک بهتر مطلب نزد اما احتمال می‌رود که از لحاظ طراحی محیط٬ فالن اوردر روندی شبیه به God Of War 2018 داشته باشد. یعنی بازی کننده بتواند تا حدودی آزادانه حرکت کند. اسموسن در انتهای این مصاحبه تایید کرد که در مراسم E3 2019 ٬اطلاعات بیشتری از Star Wars Jedi: Fallen Order منتشر خواهد شد. به‌تازگی شایعاتی مبتنی بر لو رفتن کنفرانس مایکروسافت در E3 2019 در فضای مجازی پیچیده است. اگر این شایعات به تحقق بپیوندد باید منتظر بازگشت Dino Crisis و معرفی بازی جدید استدو‌ی نینجا تئوری یعنی Bleeding Edge باشیم. Star Wars Jedi: Fallen Order در تاریخ ۱۵ نوامبر سال ۲۰۱۹ میلادی (مصادف با ۲۴ آبان سال جاری) برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان و کامپیوتر های شخصی عرضه خواهد شد. مثل همیشه شما عزیزان می‌توانید نظرات خود را راجع به این بازی در بخش کامنت‌ها با ما و دیگر مخاطبین به اشتراک بگذارید.

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.