دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
خانه » اطلاعات بیشتری از Star Wars Jedi: Fallen Order منتشر شد

اطلاعات بیشتری از Star Wars Jedi: Fallen Order منتشر شد

Star Wars Jedi: Fallen Order

چه کسی می‌گوید که برای حذف صفحه‌های لودینگ از بازی‌ها نیاز به یک SSD با پهنای باند بالا و یا اختراعات عجیب و غریب دارید؟ ریسپاون انترتیمنت قصد دارد که به طور کلی صفحات لودینگ را از عنوان Star Wars Jedi: Fallen Order حذف کند. بهتر از این می‌شود؟ به تازگی وب سایت خبری-تحلیلی گیم اینفورمر اطلاعات جالبی را درباره‌ی این عنوان مورد انتظار منتشر کرده است. اگر بخواهیم خلاصه‌ای از این اطلاعات را به شما ارائه دهیم، باید گفت که توسعه دهندگان قصد دارند تا با حذف صفحات لودینگ از بازی و قرار دادن حالت فوتو مود (به کمک این قابلیت می‌توانید از لحظه‌های زیبای بازی عکس بگیرید و در حافظه‌ی پلتفرم خود ذخیره کنید) مخاطبان را بیش از پیش راضی کنند. به احتمال زیاد قابلیت نیو گیم پلاس (شروع دوباره‌ی بازی با تمام تجهیزات و آیتم‌ها) در Star Wars Jedi: Fallen Order حضور نخواهد داشت. عنوان مذکور در تاریخ ۱۵ نوامبر سال ۲۰۱۹ میلادی (مصادف با ۲۴ آبان سال جاری) برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان و کامپیوتر های شخصی عرضه خواهد شد. در ادامه برای اخبار تکمیلی همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

اگر قرار باشد که بازی بدون صفحه‌ی لودینگ اجرا شود، باید گفت که همه‌ی نقشه به صورت یک پارچه طراحی شده. همچنین فاصله‌ای بین کات سین‌ها و بازی نخواهد افتاد. اگر توسعه دهندگان موفق به اجرای این طرح شوند، واقعاً باید مورد تحسین قرار بگیرند. این کار بسیار سخت به نظر می‌رسد. همان‌طور که می‌دانید، در طول بازی می‌توانید میان سیاره‌های مختلف سفر کنید و به ماجراجویی بپردازید. عدم حضور صفحه‌ی لودینگ برای چنین سکانس‌هایی قابل هضم می‌باشد. زیرا که برای سفر بین سیاره‌ها، از کشتی فضایی استفاده می‌کنید. با سوار شدن بر روی کشتی، می‌توانید مشغول جستجو شوید تا به مقصد خود برسید. همچنین NPC های مختلفی در کشتی وجود دارند. قابلیت برقراری ارتباط و صحبت کردن با آن‌ها نیز طراحی شده تا موقع سفر حوصله‌ی مخاطب سر نرود! (به عبارتی دیگر، صفحه‌ی لودینگ با پرسه زدن در کشتی و انجام فعالیت‌های فرعی تعویض شده)

در ادامه‌ی اخبار، توسعه دهندگان اظهار داشته اند که فوتو مود در بازی حضور خواهد داشت. خیالتان راحت باشد زیرا که فوتو مود با انتشار بازی در دسترس قرار خواهد گرفت. به هر حال چند ماهی تا عرضه‌ی بازی باقی مانده و سازندگان می‌توانند به راحتی بر روی چنین عناصری مانور دهند.

یکی از مهم‌ترین سوالات راجع به Star Wars Jedi: Fallen Order حضور حالت نیو گیم پلاس بود. استیگ اسموسن احساس می‌کند که حالت نیو گیم پلاس، برای عناوینی که از المان‌های مترویدوینیا استفاده می‌کنند، مناسب نیست. در ادامه توجه شما را به اظهارات اسموسن درباره‌ی حضور نیو گیم پلاس در بازی جدید استار وارز جلب می‌نمایم:

طراحی نیو گیم پلاس برای Star Wars Jedi: Fallen Order کمی سخت است. بازی از عناصر متروید وینیا بهره می‌برد. تصور کنید که از ابتدا با تمام قابلیت‌ها بازی را آغاز کنید، هویت گیم پلی عوض می‌شود.

قابلیت جاخالی دادن و پری کردن ضربات (Parry) پایه و اساس‌های مبارزات بازی جدید استار وارز را تشکیل می‌دهند. خوشبختانه هیچ بخش چنده نفره‌ای برای Star Wars Jedi: Fallen Order تدارک دیده نشده است. ریسپاون تمام تمرکز خود را بر روی کمپین داستانی جمع آوری کرده. امیدواریم بازی از پس انتظارات برآید و به موفقیت برسد. عنوان مذکور در تاریخ ۱۵ نوامبر سال ۲۰۱۹ میلادی (مصادف با ۲۴ آبان سال جاری) برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان و کامپیوتر های شخصی عرضه خواهد شد.

اگر از علاقه مندان و یا منتظرین Star Wars Jedi: Fallen Order هستید، با دنبال و مشاهده کردن پروفایل بازی از آخرین اخبار، تریلر‌ها، نقد و بررسی‌ها، مقالات و … مربوط به آن مطلع شوید.

رای بدهید!

2 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>