STALKER ۲ STALKER ۲

خط داستانی STALKER ۲ بسیار طولانی و مفصل خواهد بود

بازی های مرتبط

بدون شک می توان گفت که STALKER ۲ حرف‌های بسیار زیادی برای گفتن خواهد داشت. توسعه‌دهندگان اظهار داشتند که بازی از لحاظ فنی در سطح کاملاً جدیدی قرار دارد و همین موضوع باعث عدم انتشار این اثر بر روی پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان شده است. می‌دانیم که بازی در دنیای آزادانه‌ای روایت خواهد شد و همچنین انتخاب‌های بسیاری در سر راه بازی کنندگان قرار خواهد گرفت که آنها را به چالش می‌کشد. اما سوالی مبتنی بر مدت زمان لازم برای کامل کردن خط داستانی و موارد مربوطه برای بازی کنندگان به وجود آمده است. اگر تمایل به دریافت پاسخ این سوال را دارید، در ادامه همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

به تازگی مصاحبه‌ای با یکی از دست‌اندرکاران تیم توسعه تدارک دیده شده است. متاسفانه ایشان مدت زمان دقیقی برای به اتمام رساندن STALKER ۲ اعلام نکردند اما سرنخ‌هایی را به مخاطبان ارائه نمودند. طبق اظهارات ایشان، حتی اگر بخواهید ماموریتهای اصلی را به اتمام برسانید و به سراغ ماموریت های فرعی و فعالیتهای اختیاری نروید، بازی برای مدت زمان طولانی شما را سرگرم خواهد کرد. توجه شما عزیزان را به قسمتی از گفته‌های ایشان جلب می‌نمایم:

حتی اگر از انجام دادن ماموریت های فرعی و فعالیت‌های اختیاری صرف نظر کنید و صرفاً به انجام ماموریت‌های اصلی بپردازید، STALKER ۲ بازی بسیار طولانی است. به صورت کلی می‌توان گفت که بازیکنانی که قصد انجام فعالیت های فرعی و جستجو در محیط را دارند، بیش از صدها ساعت با بازی سرگرم خواهند شد.

بازی استاکر همواره در خصوص اتفاقاتی که در Zone رخ داده است، می‌باشد.

فعالیت های اتمی سبب به وجود آمدن مشکلات زیادی شده است. Zone  محیطی بسیار خطرناک مملو از جانوران جهش یافته می‌باشد. محیطی که بوی مرگ می دهد و هر قسمت از آن را خطرات غیر قابل پیش بینی و ترسناکی تشکیل داده است. به هر حال این محیط، تنها یک محوطه‌ی ایزوله شده خطرناک به شمار نمی رود و در حال گسترش دادن مشکلات خود در سرتاسر دنیا می باشد. موارد بسیاری سبب شده که جایزه بگیران و مزدوران پا به این منطقه بگذارند. برخی از آن ها به دنبال یافت جواهرات کمیاب و همچنین پرده‌برداری از اسرار هستند. برخی دیگر در تلاشند تا از گذشته فرار کنند و برخی دیگر با پول، کور شده‌اند. قسمت مهمی از کسانی که وارد این منطقه‌ی ایزوله شده و خطرناک می‌شوند، هدف بسیار مهمی دارند و آن هدف چیزی نیست جز پرده برداری از اسرار و کشف دلیل این اتفاقات. به این دسته از افراد STALKER می‌گویند و شما یکی از آنها هستید. محیط STALKER ۲ به صورت آزادانه قابل گشت و گذار است و از وسعت بسیار بزرگی برخوردار می‌باشد.

در STALKER ۲ تمامی جوانح مشغول به درگیری با یکدیگر هستند. در نسخه پیشین این مجموعه، با مکانیک A-Life آشنا شدیم. در قسمت دوم سیستم جدیدی به نام A-Life 2 تعبیه شده که سبب پویاتر شدن محیط اطراف شده است. در هر لحظه امکان دارد که اتفاقاتی رخ دهد و شما از آنها آگاهی نداشته باشید. دنیای پویای استاکر ۲ در هر لحظه دچار تغییر می شود. بسیاری از این تغییرها را با چشم خود نمی بینید و ممکن است با پیشروی در بازی متوجه آنها شوید.

STALKER ۲ در تاریخ نامشخصی از سال ۲۰۲۱ برای کامپیوترهای شخصی و ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس منتشر خواهد شد. بازی از روز اول، در دسترس کاربران ایکس باکس گیم پس قرار خواهد گرفت. مثل همیشه می توانید نظرات خود را راجع به این مطلب در بخش کامنت ها با ما به اشتراک بگذارید. تمام اخبار مربوطه توسط وب سایت نوین اسپات پوشش داده خواهد شد.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`