اسکوئر انیکس
اسکوئر انیکس اسکوئر انیکس

اسکوئر انیکس درحال کار بر روی یک بازی AAA برای کنسول پلی استیشن ۵ است

آگهی استخدامی جدید اسکوئر انیکس خبر از فعالیت این تیم بر روی یک بازی معرفی نشده می‌دهد. این تازه شروع کار بوده و ظاهرا بازی جدید اسکوئر انیکس قرار است یک تجربه AAA و در انحصار کنسول پلی استیشن ۵ باشد. درحالی که تاکنون هیچ‌گونه خبری در رابطه با کنسول نسل بعدی سونی به گوش نرسیده، استودیوهای زیادی از هم‌اکنون کار بر روی بازی‌های این پلتفرم را آغاز کرده‌اند و ظاهرا اسکوئر انیکس نیز یکی از آن استودیوها خواهد بود. با نوین اسپات همراه باشید.

این روزها شایعات زیادی در خصوص کنسول‌های نسل بعدی به گوش می‌رسد. تا جایی که مدتی قبل، سونی نیز رسما تایید کرد که آن‌ها پروسه ساخت کنسول نسل بعدی خودشان را آغاز کرده‌اند. پلتفرمی که اگر چه آن را با نام پلی استیشن ۵ می‌شناسیم، اما حتی نمی‌توان در خصوص نام آن نیز با اطمینان صحبت کرد. با این حال رزومه کاری بسیاری از اشخاص نشان می‌دهد که سونی از هم‌اکنون کار بر روی بازی‌های نسل بعدی خودش را شروع کرده و به دنبال محتوای انحصاری می‌گردد. این شایعه زمانی قوت می‌یابد که بسیاری از کارمندان در رزومه‌های کاری‌شان جزئیاتی از عناوین در دست تولید پلتفرم نسل بعدی سونی می‌دهند.

در همین راستا، امروز نیز خبر تازه‌ای منتشر شده که البته مرتبط با یک استودیوی بسیار بزرگ است. امروز در آگهی استخدامی جدید اسکوئر انیکس جزئیاتی از یک بازی AAA به اشتراک گذاشته شد. عنوانی که اگر چه نام و هویتی ندارد، اما توسعه یافتن آن برای کنسول پلی استیشن ۵ بسیار جالب توجه است. هنوز معلوم نیست که آیا این بازی قرار است به صورت انحصاری برای کنسول نسل بعدی سونی توسعه یابد یا خیر، اما نشان می‌دهد که استودیوهایی نظیر اسکوئر انیکس موفق به دریافت کیت (نمونه‌های سخت افزاری) کنسول نسل بعدی سونی شده‌اند.

به هر ترتیب باید دید که سونی سرانجام چه تصمیمی برای معرفی کنسول نسل بعدی خودش می‌گیرد. از آن جایی که این کمپانی محتوا و بازی‌هایی برای عرضه در سال ۲۰۲۰ دارد، لذا بعید به نظر می‌رسد که در تاریخ نزدیکی از سال ۲۰۱۹ شاهد رونمایی از پلی استیشن ۵ باشیم. با این حال، مشخصا استودیوهای زیادی در سرتاسر جهان کار بر روی بازی‌های نسل بعدی را آغاز کرده‌اند.

برای مشاهده لینک های دانلود لطفا تایید کنید.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`