Square Enix
Square Enix Square Enix

Square Enix بیست درصد سهام Bulkhead Interactive را خریداری کرد

Square Enix و Bulkhead Interactive هر دو شرکت‌های نامداری هستند که بر روی عنوان The Turning Test فعالیت کردند. پس از کیک استارتر موفق Bulkhead Interactive برای بازی Battalion 1944, شرکت Square Enix قراردادی برای انتشار عنوان شوتر چند نفره World War 2 امضا کرد. اما در حال حاظر به نظر می‌رسد روابط بین این دو شرکت عمیق‌تر شده و Square Enix بیست درصد سهام Bulkhead Interactive را خریداری کرده است. در ادامه همراه نوین اسپات باشید.

این دو استدیو در ساخت ادامه‌ی عنوان Battalion 1944 با یک‌دیگر همکاری می‌کنند تا بازی در اوایل سال ۲۰۱۹ عرضه شود اما این تنها عنوانی نخواهد بود که این دو شرکت برای ساخت آن همکاری می‌کنند٬ استدیو Bulkhead Interactive در حال ساخت IP جدید برای Square Enix است.

«فیل الیوت» (Phil Elliott)٬ مدیر انتشار شرکت Square Enix خاطر نشان کرد که برای اعلام همکاری با Bulkhead Interactive بسیار هیجان زده بود. همچنین او پس از تکمیل این قرار داد به عنوان یکی از مدیران شرکت Bulkhead Interactive به آن‌ها ملحق شد.

مدیر عامل شرکت Bulkhead Interactive, «جو برمر» (Joe Brammer) در بیانیه‌ای اعلام کرد:

کار کردن با فیل الیوت و تیم اسکوئر انیکس یک تجربه‌ی بی نظیر است. آن‌ها همیشه پشتیبان و به دنبال منافع ما بودند. این همکاری یک فرصت بی‌نظیر برای گسترش شرکت ما و جستجو‌ی استعداد‌های جدید است.

امیدواریم که این همکاری باعث افزایش کیفیت بیشتر بازی‌های این استدیو شود. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره شرکت Square Enix و عناوین آن٬ می‌توانید به اینجا مراجعه کنید.

برای مشاهده لینک های دانلود لطفا تایید کنید.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`