دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
87
PS4
(Metacritic)
خانه » تاریخ انتشار دومین بسته الحاقی بازی Spider-Man مشخص شد

تاریخ انتشار دومین بسته الحاقی بازی Spider-Man مشخص شد

استدیو Insomniac Games در نظر دارد مجموعه‎ای از بسته‎های الحاقی که تحت اسم The City That Never Sleeps شناخته می‎شوند را برای جدیدترین بازی خود یعنی Spider-Man منتشر کند. چندی پیش نیز شاهد انتشار اولین قسمت آن یعنی The Heist بودیم که تقریباً مورد قبول قرار گرفت و حال تاریخ انتشار قسمت دوم آن که Turf Wars مشخص شده است. در ادامه همراه وبسایت نوین اسپات باشید.

به گزارش وبسایت Dualshockers، در منوی اصلی بازی Spider-Man توضیحاتی که در مورد بسته الحاقی Turf Wars قرار داده شده است، تاریخ انتشار آن را اعلام می‎کند. بر اساس این توضیحات، Turf Wars قرار است در تاریخ ۲۰ نوامبر (۲۹ آبان) عرضه شود. این توضیحات معلوم می‎کند که آنتاگونیست اصلی این بسته الحاقی، قرار است Hammerhead باشد که در The Heist شاهد حضور او بودیم.

بسته الحاقی جدید Spider-Man در اواخر ماه نوامبر عرضه خواهد شد

اگر از محتوایی که The Heist برای ارائه داشت هیجان زده شدید، قطعاً Turf Wars می‎تواند بیش از آن نیز شما را راضی کند. قابل ذکر است که آخرین قسمت از سری بسته‎های الحاقی The City That Never Sleeps که Silver Lining نام دارد، در تاریخی نامشخص در ماه دسامبر عرضه خواهد شد. هر کدام از قسمت‎های این بسته می‎توانند به طور جداگانه و با قیمت ۹٫۹۹ دلار خریداری شوند. البته اگر مایلید که هر سه آن‎ها را بخرید، قطعاً خرید پکیج کامل که ۲۴٫۹۹ دلار قیمت دارد، امری بهتر و به صرفه‎تر خواهد بود. در زیر می‎توانید عکسی از توضیحی که برای بسته الحاقی Turf Wars بازی Spider-Man در نظر گرفته شده است را مشاهده کنید:

Spider-Man

در نهایت قابل ذکر است که بازی Spider-Man چندی پیش به طور انحصاری بر روی کنسول پلی‎استیشن ۴ عرضه شد و توانست نمرات قابل قبولی از منتقدان دریافت کند و به فروش خوبی نیز دست یافت. این بازی توانست به میانگین نمرات ۸۷ در وبسایت Metacritic دست یابد.

نوشته شده توسط
the only time people really have value is when they act according to their own will

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.