دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
87
PS4
(Metacritic)
خانه » درصد زیادی به سطح Platinum در بازی اسپایدرمن رسیده‌اند

درصد زیادی به سطح Platinum در بازی اسپایدرمن رسیده‌اند

با وجود اینکه بازی spiderman بازی جهان باز است اما به نظر می‌رسد بازیکنان زیادی توانسته‌اند به بالاترین سطح ممکن بازی یعنی Platinum برسند. بنا به گزارش‌ها ۱۰ درصد از بازیکنان بازی اسپایدرمن توانسته‌اند به این سطح برسند که در بین بازی‌های جهان باز مقدار قابل توجه‌ای است. در ادامه همراه وبسایت نوین اسپات باشید.

چندی پیش کاربر وبسایت ResetEra عکسی از بازی اسپایدرمن منتشر کرد که نشان می‌دهد درصد قابل توجه‌ای از بازیکنان این بازی توانسته‌اند به سطح Platinum بازی دست یابند. این مقدار ۱۰ درصد گزارش شده است که برای بازی‌های جهان باز مقدار غیرمعمولی است. به نظر می‌رسد که بازیکنان بسیار محسور این بازی شده‌اند که توانسته‌اند به تمامی آیتم‌های پنهان بازی دست یابند.

در مقایسه با سایر بازی‌های استودیو Insomniac Games که برای پلی استیشن ۴ منتشر شده است نیز بازی اسپایدرمن بیشترین مقدار را داشته است. به طور مثال در بازی Song of the deep تنها ۵٫۲ درصد از بازیکنان توانسته بودند به آیتم‌های نایاب و پنهان بازی دست یابند. در بازی Rachet & Clank نیز تقریباً ۲٫۸ درصد از بازیکنان توانسته بودند به سطح Platinum بازی دست پیدا کنند.

پیش از این نیز نویسنده ارشد بازی در توییتر خود اعلام کرده بود که بازیکنان باید به دنبال آیتم‌های پنهان درون بازی باشند. البته او تایید کرد که درصورتی بازیکنان به سطح Platinum دست پیدا کنند تقریباً تمامی آیتم‌های درون بازی را به دست آورده‌اند. بازی اسپایدرمن در هنگام انتشار توانست رکوردها را در ژاپن و بریتانیا جابه‌جا کند که خود قابل توجه بود.

نوشته شده توسط
عاشق بازی های نقش آفرینی و اکشن اول شخص

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>