دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
87
PS4
(Metacritic)
خانه » بروزرسان ۱٫۰۷ بازی Spider-Man امروز منتشر می شود

بروزرسان ۱٫۰۷ بازی Spider-Man امروز منتشر می شود

بروزرسان 1.07 بازی Spider-Man فردا منتشر می شود

استودیو Insomniac Games همراه با انتشار جزئیاتی درباره اولین بسته‌الحاقی بازی Spider-Man به نام  The Heist، جزئیات بروزرسان ۱٫۰۷ آینده این بازی نیز منتشر شد که خبر از افزوده شدن قابلیت نیوگیم پلاس می‌دهد. برای مشاهده ادامه مطلب با وب سایت نوین اسپات همراه باشید.

شرکت سونی و استودیو Insomniac Games فردا بروزرسان ۱٫۰۷ را منتشر می‌کند که در نهایت قابلیت New Game+ را به بازی می‌افزاید. استودیو اینسامنیاک گیمز نیز یک ماه قبل درباره این حالت اطلاعاتی را منتشر کرده بود و حال نوبت به جزئیات بیشتری رسید.

انتشار اطلاعاتی از بروزرسان ۱٫۰۷ بازی Spider-Man

این استودیو افزود، بروزرسان ۱٫۰۷ علاوه بر حالت New Game+، یک حالت سخت و دو تروفی را برای بازیکنان باز می‌کند. دو تروفی زمانی کسب می‌شود که هر دو حالت New Game+ و دشوار جدید کاملا سپری شود. گذشته از آن حالت Photo Mode نیز برای این بازی در نظر گرفته شده و بازیکنان می‌توانند در زاویه‌های مختلفی به تصویربرداری بپردازند. برای کسب جزئیات بیشتر در رابطه با این بازی می‌توانید به این لینک مراجعه کنید. بازی Spider-Man در اواسط ماه سپتامبر به طور انحصاری برای کنسول پلی استیشن ۴ منتشر شده است.

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>