خانه » کازپلی بسیار زیبا از شخصیت Black Cat بازی اسپایدرمن

کازپلی بسیار زیبا از شخصیت Black Cat بازی اسپایدرمن

کازپلی cosplay

قبل‌تر هم درباره‌ی هنر کازپلی با شما صحبت کردیم. بسیاری از افراد با انجام این کار درآمد‌های بسیار خوبی را از صفحات شخصی خود به جیب می‌زنند. این هنر که عمر آن به چند دهه نیز نمی‌رسد٬ به‌تازگی بسیار مرسوم شده است. در کازپلی فرد یا افرادی خود را شبیه به یک شخصیت فیلم و یا بازی‌های کامپیوتری می‌کنند. برخی از کازپلی‌ها آن‌قدر طبیعی کار می‌شوند که نمیتوان فرق آن‌ها را با اصل تشخصی داد. امروز با یکی از این کازپلی‌ها در خدمتتان هستیم. کازپلی شخصیت محبوب بلک کت یا همان گربه‌ی سیاه. در ادامه برای اخبار تکمیلی همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌های دنیای اسپایدرمن و یا مارول شخصیت گربه‌ی سیاه است. Felicia Hardy همان شخصیت محبوب و دوست داشتنی و آشنا می‌باشد که در لباس گربه‌ی سیاه فرو می‌رود. البته اشتباه نکنید نام بلک کت در کمیک‌ها Felicia Hardy و نام کازپلیر ما Hendo می‌باشد. گربه‌ها از محبوبیت بالایی برخوردارند. مخصوصاً در فضای مجازی. این موجودات بانمک کم کم به تمام سوراخ‌ها نفوذ کرده اند و برخاً موجب خلق شخصیت‌های فانتزی می‌شوند. کازپلیر قابل و توانایی به نام هندو این شخصیت را که در یکی از بسته‌های الحاقی بازی اسپایدرمن (که در سال ۲۰۱۸ به صورت انحصاری برای پلی استیشن ۴ ساخته و عرضه شد) وجود داشت٬ برای ما به تصویر درآورده است. همان‌طور که در تصاویر مشاهده می‌کنید٬ هندو لباس خود را از بسته‌ الحاقی The Heist (اولین بسته‌ی الحاقی بازی که بلک کت در آن نقش پررنگی داشت) برگرفته است.وی اظهار داشته که واقعاً به دنیای مارول علاقه‌مند بوده و این همکاری را ارزش می‌نهد. سال پیش در مراسم کمیک کان٬ هندو در نقش بلک کت فرو رفت و توانست این شخصیت دوست داشتنی را جان ببخشد. وی اظهار داشت که این رویایی بوده که محقق شده است. در ادامه توجه شما عزیزان را به Cosplay های بسیار زیبای این خانم با استعداد دعوت می‌کنم.

همان‌طور که مشاهده می‌کنید٬ این Cosplay بسیار طبیعی کار شده است و می‌تواند برای چند دقیقه‌ای ما را خیره نگاه دارد. در حقیقت هنر کازپلی این است تا بتواند هرچه بهتر شخصیت‌های محبوب مارا جان بخشی کند. هندو یک کازپلیر بسیار حرفه‌ای می‌باشد. این تنها کازپلی او نیست. این خانم حتی در نقش اسپایدی!! نیز فرو رفته است. می‌توان گفت که سورئال‌ترین شخصیتی که هندو در آن فرو رفت٬ کاراکتر مایا در بازی بردرلندز ۲ بود. جالب است بدانید که هندو یک گیمر نیز می‌باشد. وی در شبکه‌ی توییچ بسیار فعال است و اکثراً هم عناوین نینتندو ۶۴ را بازی می‌کند. وی همچنین به بازی‌های شوتر اول شخص نیز علاقه مند می‌باشد. می‌توانید استریم‌های بسیاری از وی را در فضای مجازی جستجو کنید. هندو در اکثر استریم‌های خود با لباس‌های مختلف شخصیت‌های محبوب بازی‌های کامپیوتری حاظر می‌شود. برای مشاهده‌ی تصاویر بیشتر از این خانم و کازپلی‌‌های بسیار زیبایش٬ می‌توانید به اکانت شخصی اینستاگرام او یعنی Hnedoart مراجعه نمایید. شما عزیزان می‌توانید نظرات خود را راجع به این کازپلی با ما در کامنت‌ها به اشتراک بگذارید. همچنین برای مشاهده‌ی Cosplay‌های دیگر به این لینک مراجعه کنید.

رای بدهید!

4 1

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>