دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
87
PS4
(Metacritic)
خانه » باگ بازی Marvel’s Spider-Man شخصیت‌های بازی را جابجا می‌کند

باگ بازی Marvel’s Spider-Man شخصیت‌های بازی را جابجا می‌کند

Spider-Man Marvel's Spider-Man اسپایدرمن مارول

بازی‌های جهان باز بستر مناسبی برای ایجاد باگ هستند و بازی Marvel’s Spider-Man نیز از این قاعده مستثنی نیست. هرچند بازی‌های انحصاری پلی استیشن ۴ نسبت به سایر بازی‌ها دارای باگ‌های کمتری هستند اما از زمان انتشار این بازی تا کنون، بازیکنان با انواع مختلفی از باگ‌ها و گلیچ ها در این بازی روبرو شده‌اند. در ادامه‌ی مطلب با سایت نوین اسپات همراه باشید.

برخی از این باگ‌ها باعث خراب شدن کل بازی می‌شوند اما اکثر آن‌ها تقریباً موارد کوچکی هستند که باعث شده‌اند صفحه‌ی رسمی بازی Marvel’s Spider-Man در سایت ردیت خوراک و محتوای زیادی داشته باشد. یکی از باگ‌هایی که چندین بازیکن آن را گزارش داده‌اند شامل «Miles Morales» و یکی از بخش‌های مخفی کاری او می‌شود. بر اثر این باگ، بازی دچار اختلال شده و «Miles Morales» را با مرد عنکبوتی جابجا می‌کند، یعنی در بخش‌هایی که قرار است با «Miles Morales» یک مأموریت را به پایان رساند به جای او در نقش «Peter Parker» بازی خواهید کرد. اما مشکلاتی که این باگ ایجاد می‌کند به این مورد ختم نمی‌شود.

علاوه بر جابجا کردن این دو شخصیت، این باگ همچنین مرد عنکبوتی را به «Mr. Fantastic» تبدیل می‌کند. این مشکل بدن مرد عنکبوتی را به حالتی عجیب و غریب و کشیده در می‌آورد. این تغییر در شخصیت‌ها علاوه بر این که ظاهر بازی را تغییر می‌دهد، باعث ایجاد خرابی‌های بیشتری برای بازیکنان نیز می‌شود. این باگ گذر از نگهبانان را برای بازیکنان، بدون اینکه دیده شوند، سخت‌تر می‌کند. خوشبختانه راه‌های مختلفی برای رفع این مشکل وجود دارد. مانند رها کردن مأموریت و بازگشت یا رسیدن به چک پوینت بعدی.

بازی Marvel’s Spider-Man به صورت انحصاری برای کنسول پلی استیشن ۴ منتشر شده است و خوشبختانه باگ‌ها این چنینی در آن به ندرت دیده می‌شود. همان‌طور که میدانید، اولین بسته‌ی قابل دانلود این بازی با نام The Heist که در آن Black Cat حضور دارد قرار است دو روز بعد در تاریخ ۲۳ اکتبر ۲۰۱۸ (۱ آبان ۹۷) منتشر شود. برای اطلاعات بیشتر از این بازی می‌توانید به این صفحه مراجعه کنید.

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.