خانه » سونی تا سه سال از پلی استیشن ۴ پشتیبانی خواهد کرد

سونی تا سه سال از پلی استیشن ۴ پشتیبانی خواهد کرد

پلی استیشن 4

در روزهای اخیر اخبار و شایعات حول نسل بعدی کنسول پلی استیشن شرکت سونی داغ است و پیش از این نیز این شرکت عنوان کرد که پلی استیشن ۵ از قابلیت backward compatibility برخوردار است. حال این شرکت به تازگی عنوان کرده است که از کنسول پلی استیشن ۴ را تا سه سال پس از عرضه پشتیبانی خواهد کرد. در ادامه همراه نوین اسپات باشید.

در رویداد سرمایه‌گذاران، شرکت سونی از پلی استیشن ۴ سخن گفت و عنوان کرد که این کنسول به کار خود پس از عرضه نسل بعدی نیز ادامه خواهد داد. پیش از این نیز تحلیلگران به پشتیبانی این شرکت از کنسول PS4 اذعان کرده بودند. شرکت سونی نقش این کنسول را حیاتی دانسته و عنوان کرده است که این کنسول تا سه سال پس از عرضه نسل بعدی که به احتمال زیاد پلی استیشن ۵ خواهد بود، پشتیبانی خواهد شد.

شرکت سونی همچنین به این کنسول به دید یک اساس و پایه برای ایجاد تغییر در کنسول بعدی خود نگاه می‌کند. پیش از این نیز شرکت سونی چنین اقدامی انجام داده بود و کنسول‌های پلی استیشن ۲ و ۳ نیز چند سال پس از عرضه کنسول بعدی از طرف این شرکت مورد حمایت و پشتیبانی فنی قرار گرفته بودند. می‌توانید مقالات مربوط به رقابت بین پلی استیشن ۵ و ایکس باکس اسکارلت را نیز برای کسب اطلاعات بیشتر مطالعه کنید.

نوشته شده توسط
عاشق بازی های نقش آفرینی و اکشن اول شخص

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>