سونی پلی استیشن ۴ ps4
سونی پلی استیشن ۴ ps4 سونی پلی استیشن ۴ ps4

سونی مشکل پیام دردسرساز پلی استیشن ۴ را برطرف کرد

چندی پیش کاربران پلی استیشن ۴ پیامی دریافت می‌کردند که آن‌ها را مجبور به ریست فکتوری کنسولشان می‌کرد. آن‌ها این پیام را در حین بازی دریافت می‌کردند. برخی از آن‌ها عنوان کردند که این پیام هنگامی که در حین بازی Rainbow Six: Siege بودند برای آن‌ها ارسال شده بود. پس از آن سونی اعلام کرد که به دنبال راه حلی برای این پیام است. در ادامه همراه نوین اسپات باشید.

پس از اینکه کاربران پلی استیشن ۴ به یکدیگر در رابطه با این پیام هشدار دادند، شرکت سونی اعلام کرد که در حال کار بر روی رفع این مشکل است. آن‌ها به کاربران PS4 اعلام کردند که تا زمان رفع این خطا، تنظیمات پیام خود را به حالت خصوصی تغییر دهند. حال پس از گذشت چند روز، شرکت سونی اعلام کرد که توانسته این مشکل را برطرف کند. شرکت سونی در پیامی به وبسایت VG247 اعلام کرد که این پیام ویروسی با یک آپدیت نرم‌افزاری برطرف شده است. اکانت توییتری پشتیابانی پلی استیشن در توییتی در مورد رفع این موضوع نوشته است:

ما مشکل را برطرف کردیم. پیام کنسول‌ها را خراب نمی‌کرد تنها آن‌ها را در یک دور باطل می‌انداخت که در ۵ دقیقه قابل رفع بود. برای رفع این مشکل پیام را از اپلیکیشن موبایل PS پاک کرده و به Safe Mode بروید. در این قسمت با استفاده از گزینه ۵، کنسول را به حالت اولیه برگردانید.

برای جلوگیری از پیام‌های مشابه این پیام بهتر است که تنظیمات پیام‌های خود را به حالت خصوصی یا گفتگو با دوستان تغییر دهید.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot