خانه » عنوانی اکشن و AAA برای پلی استیشن ۴ در راه است

عنوانی اکشن و AAA برای پلی استیشن ۴ در راه است

بنا بر گزارش‌های منتشرشده، کمپانی سونی درصدد است که برای بازی اکشن سوم شخص و معرفی نشده پلی استیشن ۴، افرادی را استخدام کند. در بخش استخدام به کار وب‌سایت LinkedIn آمده است که استودیو سن دیگو سونی، مهندس نرم‌افزاری را برای بازی معرفی نشده AAA استخدام می‌کند. قسمتی از این لیست استخدام که در وب‌سایت LinkedIn منتشرشده:

«پروژه بزرگ و پرهزینه‌ای (AAA) با همکاری یکی از استودیوهای سونی در دست‌ساخت است. هرچند که این پروژه هنوز به‌صورت رسمی معرفی نشده هست ولی ما چشم‌انداز تازه‌ای همراه با برنامه برای عرضه آن داریم. تیم جدیدی از سازندگان معروف در حال کار بر روی این بازی هستند و تبدیل به تجربه جدیدی و هیجان‌انگیزی برای شما می‌شود.»

در ادامه این توضیحات آمده است که این استودیو به دنبال استخدام فردی می‌گردد که قبلاً تجربه کار بر روی عناوین سوم شخص را داشته باشد. لازم به ذکر است که استودیو سن دیگو فقط به دنبال جذب مهندس نرم‌افزار نیست و خواهان انیماتور اصلی برای کار بر روی انیمیشن‌های بازی نیز هست. این بازی برای پلی استیشن ۴ در دست‌ساخت است. طبق اطلاعات منتشرشده، به نظر می‌رسد که استودیو سن دیگو سونی قرار است با همکاری Naughty Dog این معرفی نشده را توسعه بدهد. کمپانی سونی در این نسل عناوین بسیار موفقی مانند Horizon Zero Dawn و Bloodborne را عرضه کرده است و به نظر می‌رسد که این لیست همچنان در حال افزایش است. از طرفی دیگر، نمرات بازی God of War امروز به‌طور رسمی منتشرشده که به‌شدت مورد تعریف و تمجید منتقدان قرار گرفت. نمرات بازی را از این لینک می‌توانید مشاهده کنید.

 

نوشته شده توسط
The oldest and strongest emotion of mankind is fear, and the oldest and strongest kind of fear is fear of the unknown

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>