خانه » شایعه: احتمال خریداری شرکت Take-Two توسط سونی {آپدیت ۲}

شایعه: احتمال خریداری شرکت Take-Two توسط سونی {آپدیت ۲}

take-two سونی

شرکت مایکروسافت به تازگی اقدام به خریداری چند استودیو بازی سازی کرده است تا بتواند در مقابل شرکت‌های سونی و نیننتدو در بازی‌های انحصاری حرفی برای گفتن داشته باشد. اما به نظر می رسد که سونی همچنان در زمینه بازی‌های انحصاری یکه تازی خواهد کرد. به تازگی شایعه شده است که این شرکت قصد دارد شرکت Take-Two صاحب شرکت‌هایی چون راک استار و ۲K را خریداری کند. در ادامه همراه نوین اسپات باشید.

به تازگی شایعه شده است که شرکت سونی در حال مذاکره برای خریداری شرکت Take-Two است. این کمپانی در واقع شرکت مادر شرکت‌هایی چون راک استار و ۲K Games است. که پیش از این شاهده تولید بازی‌هایی نظیر Red Dead Redemption ، GTA ، Civilization و NBA 2K از این شرکت‌ها بوده‌ایم. طبق گزارش منتشر شده قرار است که بخش اعظمی از این مبلغ به صورت نقد پرداخت شود که کمی جای تعجب دارد زیرا خریداری شرکتی با اعتبار نظیر Take-Two بدین معنی است که سونی باید بخش اعظمی از بودجه خود را صرف خریداری این شرکت کند. حال باید دید که آیا این شایعه به وقوع می‌پیوندد یا خیر.

آپدیت ۱:

مشخص شده است که این شایعه چندان پایه و اساسی نداشته و تنها به خاطر افزایش سهام شرکت Take-Two بوده است که برخی از تحلیلگران آن را به پیشنهاد سونی برای خریداری نسبت داده بودند. هیچ منبع رسمی تاکنون چنین خبری را تایید نکرده است.

آپدیت ۲:

به تازگی «یوجی ناکامورا» خبرنگار فناوری در Bloomberg در حساب توییتر خود عنوان کرده است که شرکت سونی به او اعلام کرده که این خبر حقیقت ندارد. بنابراین باید گفت که خبر این خریداری تنها شایعه‌ای بیش نیست.

نوشته شده توسط
عاشق بازی های نقش آفرینی و اکشن اول شخص

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.