دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
خانه » سونی سه بازی مطرح خود را برای پلی استیشن ۴ عرضه خواهد کرد

سونی سه بازی مطرح خود را برای پلی استیشن ۴ عرضه خواهد کرد

سونی

در حالی که بحث بر سر زمان عرضه عناوین انحصاری سونی که هنوز تاریخ عرضه مشخصی ندارند با مقدمات عرضه نسل بعدی پلی استیشن بالا گرفته است، این شرکت به نوعی اعلام کرد که بازی‌هایی که هنوز تاریخ عرضه مشخصی ندارند برای پلی استیشن ۴ عرضه خواهند شد نه نسل بعدی پلی استیشن. در ادامه همراه نوین اسپات باشید.

در رویداد IR Day 2019، شرکت سونی عنوان کرد که بازی‌های The Last of Us: Part 2، Ghost of Tsushima و Death Stranding که تاریخ عرضه نامشخصی دارند برای پلی استیشن ۴ عرضه خواهند شد. این شرکت اعلام کرد که هنوز بازی‌های انحصاری AAA برای این کنسول آماده عرضه هستند. البته این بدین معنی نیست که این سه بازی برای پلی استیشن ۵ عرضه نخواهند شد. پیش از این نیز این شرکت ژاپنی عناوین کنسول‌های نسل پیشین خود را برای کنسول‌های نسل بعدی عرضه کرده است. به طور مثال بازی The Last of Us برای کنسول پلی استیشن ۳ عرضه شد اما سال بعد، شرکت سونی نسخه‌ای ریمستر شده را برای پلی استیشن ۴ نیز عرضه کرد.

باید منتظر ماند و دید که برنامه آتی سونی برای عرضه بازی‌های چگونه است. پیش از این نیز کوجیما آماده شدن تریلری از بازی Death Stranding را عنوان کرده بود و باید دید که چه زمانی این تریلر عرضه خواهد شد.

نوشته شده توسط
عاشق بازی های نقش آفرینی و اکشن اول شخص

رای بدهید!

1 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>