دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
خانه » Sniper Ghost Warrior Contracts به ریشه‌های خود باز می‌گردد

Sniper Ghost Warrior Contracts به ریشه‌های خود باز می‌گردد

Sniper: Ghost Warrior Contracts

بسیاری از طرفداران بازی‌های کامپیوتری چشم انتظار Sniper Ghost Warrior Contracts هستند. سازندگان در گذشته اظهار داشتند که بازی،‌ دقیق‌ترین شبیه سازی موجود از تجربه‌ی تیراندازی با اسنایپر خواهد بود. خبر خوبی برای طرفداران قدیمی این فرنچایز داریم. Sniper Ghost Warrior Contracts به ریشه‌های خود باز خواهد گشت. حال مراحل طراحی سند باکس گونه دارند ولی به به صورت تک مرحله‌ای پیش خواهند رفت. توسعه دهندگان اظهار داشتند که صدای اعتراض طرفدار‌ها را شنیده اند و این دفعه مطابق سلیقه‌ی آن‌ها پیش خواهند رفت. هنوز تاریخ انتشار مشخصی برای عرضه ی اسنایپر گوست کانترکتس اعلام نشده ولی به احتمال زیاد بازی در سال ۲۰۱۹ برای پلتفرم‌های اکس باکس وان و پلی استیشن ۴ و کامپیوتر‌های شخصی عرضه خواهد شد. در ادامه برای اخبار تکمیلی همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

به تازگی مصاحبه‌ای از سمت وب سایت خبری OnlySP با طراح مراحل Sniper Ghost Warrior Contracts ترتیب داده شده است. وی در این مصاحبه درباره‌ی طراحی مراحل و نحوه‌ی پیشروی در بازی صحبت کرد. ایشان اظهار داشت که گیم پلی عنوان مذکور شباهت بسیار زیادی به ریشه‌ها (نسخه‌های اول و دوم) دارد. نسخه‌ی قبلی Sniper Ghost Warrior نتوانست آن طور که باید و شاید طرفداران را راضی نگاه دارد و با انتقاد‌های بسیاری مواجه شد. سازندگان متوجه ایراد کار خود شده اند و تصمیم به ساخت عنوانی مطابق سلیقه‌ی طرفداران گرفته اند. توجه شما را به قسمتی از صحبت‌های ایشان جلب می‌نمایم:

پس از عرضه‌ی Sniper Ghost Warrior 3، بازخورد‌های متفاوتی از سمت طرفداران و مخاطبان همیشگی فرنچایز دریافت کردیم. به ژانر جهان باز به چشم یک دنیای عظیم با فعالیت‌های بسیار نگاه می‌کردیم و به جای تمرکز کردن بر روی تجربه‌ی خالص تک تیر انداز بودن، مسیر متفاوتی را پیش گرفتیم. در Sniper Ghost Warrior Contracts، ما دوباره تجربه‌ی تک تیر انداز بودن در پشت خطوط دشمن را به شما القا خواهیم کرد.

توسعه دهندگان اظهار داشته اند که هنوز برای اعلام تعداد نقشه‌های Sniper Ghost Warrior Contracts زود است. اما وعده‌‌ی محیط‌های متفاوت و سناریو‌های جذاب به مخاطبان داده شده. جلوه‌های بصری عنوان مذکور نسبت به نسخه‌های پیشین خود بسیار ارتقا یافته است. امیدواریم که بازی بتواند مورد پسند طرفداران واقع شود. مثل همیشه می‌توانید نظرات خود را راجع به این مطلب در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید. عنوان مذکور در تاریخ نامشخصی در سال ۲۰1۹ در اختیار کاربران پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان و کامپیوتر‌های شخصی قرار می‌گیرد.

اگر از طرفداران Sniper Ghost Warrior Contracts هستید، با مشاهده و دنبال کردن پروفایل بازی از آخرین اخبار، تریلر‌ها، نقد و بررسی‌ها، مقالات و .. مربوط به آن مطلع شوید.

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>