خانه » عرضه بازی Sinner: Sacrifice For Redemption با تاخیر مواجه شد

عرضه بازی Sinner: Sacrifice For Redemption با تاخیر مواجه شد

استودیوی ساخت بازی Sinner: Sacrifice For Redemption اعلام کرد تاریخ عرضه این عنوان برای PS4 و بقیه پلتفرم‌هایی که گیم برای آن عرضه خواهد شد، تاخیر خورده است. این بازی قرار بود ۲۵ آوریل امسال عرضه شود. بازی موردنظر در سبک boss battle می‌باشد و شخصیت آن در جستجوی جبران جرایم گذشته خود است. اطلاعات بیشتر در مورد این بازی به قرار زیر می‌باشد. آدام که سربازی با گذشته تاریک بوده، برای رسیدن به رستگاری و جبران گناهان گذشته خود می‌بایست بر اساس هفت گناه مرگبارش با دشمنان غول پیکری مواجه شود. هر چه بیشتر به رستگاری و بخشودگی گناهانش نزدیک تر می‌شود، گناهان بد او و گذشته‌ی تلخی که با این هیولا‌ها داشته است آشکار می‌شود.

با هر دوئل و در نتیجه‌ی سحر آن باید بخشی از آدام را فدا کنید. این فداکاری در سلامت، قوای جسمانی و یا تجهیزات تا آخر بازی با شما خواهد ماند و هر چه جلوتر می‌روید به دلیل تجمع سحر‌ها مبارزات نیز سخت‌تر خواهد بود. البته بعد از هر مبارزه تجهیزات جدیدی نیز در دسترس شما قرار خواهد گرفت. اگر امیدی برایتان نمانده است، یکی از دشمنانتان را زنده کنید و از قوای او بهره بگیرید تا زنده بمانید و مبارزه با او را به زمانی دیگر موکول کنید. راه‌های مختلف را امتحان کنید تا بهترین آن‌ها را در رسیدن به رستگاری پیدا کنید و یا اینکه تمامی سحر‌ها را از ابتدا قبول کنید و در در یک مسیر بسیار مشقت‌بار ولی لذت‌بخش حرکت کنید.

 ویژگی‌های بازی :

در یک داستان تاریک و ترسناک از فداکاری و رستگاری شرکت کنید.

در تقلا علیه گناهان خود، مهارت استفاده از سلاح‌ها و آیتم‌های مختلف را بدست آورید.

با گروهی از غول‌های بازی که با دقت و بر اساس گناهان شخصیت اصلی ساخته شداند، مبارزه کنید .

با فیزیک سخت ولی عادلانه مبارزات در این عنوان دست و پنجه نرم کنید و آرامش را به روح شکنجه شده آدام برگردانید.

بر اساس گیم پلی یکتای این گیم مرحله به مرحله مجبورید قدرت خود را فدا کنید تا از شر گناهانی که در گوشت و پوست آدام نهادینه شده‌اند، خلاص شوید.

این بازی می‌تواند پایان‌های متفاوتی داشته باشد.

و در آخر، از مود های جدید بازی و قابلیت اتمام مجدد داستان لذت ببرید.

کارگردان توسعه دهنده‌ی گیم، Ian Garner افزود :

عنوان Sinner به بازیکنان اجازه می‌دهد تا سختی گیم را به اندازه‌ای که دوست دارند تنظیم کنند. چه در جستجوی ساده‌ترین راه برای مبارزه با غول‌ها باشند و چه بخواهند از همان ابتدای بازی سخت‌ترین شرایط را تجربه کنند.

 بازی Sinner: Sacrifice For Redemption تا سه ماه‌ی سوم سال ۲۰۱۸ به تاخیر افتاد.

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>