دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
77
PC
(Metacritic)
75
PS4
(Metacritic)
82
XONE
(Metacritic)
خانه » تاریخ انتشار بسته الحاقی بازی Shadow Of The Tomb Raider مشخص شد

تاریخ انتشار بسته الحاقی بازی Shadow Of The Tomb Raider مشخص شد

Shadow Of The Tomb Raider

به گزارش وبسایت WCCFTech، شرکت Square Enix تاریخ انتشار سومین بسته الحاقی از Season Pass بازی Shadow Of The Tomb Raider را اعلام کرد. قبل از آن نیز دو بسته الحاقی دیگر به نام‎های The Forge و The Pillar برای این بازی عرضه شدند و به قسمت سوم نیز The Nightmare نام خواهد داشت و برای همه پلتفرم‎ها در دسترس خواهد بود. در ادامه همراه وبسایت نوین اسپات باشید.

بسته الحاقی The Nightmare از بازی Shadow Of The Tomb Raider قرار است در تاریخ ۲۲ ژانویه (۲ بهمن) و طبق گزارشات، این بسته الحاقی سری به گذشته لارا کرافت خواهد زد و او را با دوستان از میان رفته و نیز دشمنان آشنا روبرو می‎کند. توضیحات رسمی بازی را در زیر می‎توانید مطالعه فرمایید:

لارا کرافت برای دستیابی به اسلحه‎ای قدرتمند و مرموز، وی باید به مقبره‎ای کاملاً جدید سفر کرده و با دشمنانی مبارزه کند که بسیار با آن چه او تا به حال با آن روبرو شده بسیار متفاوت خواهند بود و در نهایت بایستی با خطرناک‎ترین دشمنش مبارزه کند، یعنی خودش.

این بسته الحاقی پکی حاوی وسایل مختلف را نیز در بر خواهد داشت که با نام Fear Incarnate شناخته می‎شود. در زیر می‎توانید تصویر مربوط به لباسی که این پک به شما می‎دهد را مشاهده کنید:

Shadow Of The Tomb Raider

قابل ذکر است که بازی Shadow Of The Tomb Raider آخرین نسخه از سه گانه ریبوت Tomb Raider است که توسط Eidos Montréal توسعه داده شده است. هم اکنون می‎توانید این بازی را بر روی پلتفرم خود دریافت و اقدام به تجربه آن کنید.

نوشته شده توسط
the only time people really have value is when they act according to their own will

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>