دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
91
PC
(Metacritic)
90
PS4
(Metacritic)
91
XONE
(Metacritic)
خانه » ممکن است برای بازی Sekiro Shadows Die Twice یک بتا منتشر شود

ممکن است برای بازی Sekiro Shadows Die Twice یک بتا منتشر شود

Sekiro Shadows Die Twice

با توجه به این که عنوان جدید و مورد انتظار استدیو FromSoftware یعنی بازی Sekiro Shadows Die Twice عنوانی با تمرکز بر روی بخش تک نفره است، احتمال برگزاری بتا قبل از عرضه بازی کم بود. با این وجود به نظر می‎رسد که شرکت Activision برای آن بتایی در نظر گرفته است. در ادامه همراه وبسایت نوین اسپات باشید.

به گزارش وبسایت GamingBolt، به نظر می‎رسد شرکت Acitivision به طور اتفاقی وجود یک بتا را برای Sekiro Shadows Die Twice تایید کرده است. یکی از کاربران توییتر در صفحه رسمی پشتیبانی Activision گفته است که کد شرکت در بتا برای وی ایمیل نشده است. پشتیبانی این شرکت به طرز عجیب و احمقانه‎ای به این سوال پاسخ داده و اعلام کرد که کدهای بتای این بازی هنوز ارسال نشده‎اند و در اسرع وقت ارسال خواهند شد ولی تصمیم درستی برای زمان ارسال کدها در نظر گرفته نشده است!

بتای Sekiro Shadows Die Twice ممکن است چندان دور از ذهن نباشد

این توییت برای چند ساعت در دسترس همگان بود ولی بعد از مدتی همانطور که حدس می‎زنید، حذف گردید. البته تصویری از پیام مذکور قبل از حذفش گرفته شد که می‎توانید در زیر مشاهده کنید. البته این تاییدی صد در صدی بر بتا برای بازی Sekiro Shadows Die Twice نیست زیرا می‎تواند یک اشتباه باشد و یا فرد پاسخ دهنده ممکن است در مورد چیزی که از وی سوال شده صرفاً گیج شده و منظور را به درستی درک نکرده باشد. به هر حال به نظر می‎رسد این تنها خبر  در مورد برگزاری بتا برای Sekiro Shadows Die Twice باشد و صد در صد نمی‎توان مطمئن بود و به آن دل خوش کرد.

Sekiro Shadows Die Twice

بازی مورد انتظار Sekiro Shadows Die Twice قرار است در تاریخ ۲۲ مارچ سال ۲۰۱۹ (۲ فروردین) بر روی پلتفرم‎های پلی‎استیشن ۴، رایانه‎های شخصی و ایکس باکس وان عرضه خواهد شد. اطلاعات بیشتر در مورد بتای بازی، البته اگر چنین چیزی وجود داشته باشد، قطعاً در آینده اعلام خواهد شد.

نوشته شده توسط
the only time people really have value is when they act according to their own will

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.