دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
91
PC
(Metacritic)
90
PS4
(Metacritic)
91
XONE
(Metacritic)
خانه » برخی از ویژگی‌های بازی Sekrio مشابه سری Dark Souls است

برخی از ویژگی‌های بازی Sekrio مشابه سری Dark Souls است

برخی از ویژگی‌های بازی Sekrio مشابه سری Dark Souls است

همانطور که مطلع هستید بازی Sekrio توسط استودیو سازنده سری Dark Souls در حال توسعه می‌باشد. وبسایت خبری VG24 به اطلاعات جدیدی از بازی دست یافته که می‌توانید در نوین اسپات مطالعه کنید.

بازی Sekrio با اسم پسوند Shadows Die Twice اثریست که استودیو From Software در حال توسعه آن می‌باشد. به گفته سازنده بازی، این اثر دارای شاخصه‌هائیست که گیمرها پیشتر در سری دارک سولز آن را دیده‌اند. در بازی Sekiro کارکترهای بسیاری وجود دارند که کارهایی مشابه بعضی از NPCهای دارک سولز انجام خواهند داد. برای رفت و آمد و جابجایی بین لوکیشن‌های مختلف از سیستمی مشابه «بونفایر» در دارک سولز استفاده خواهد شد و بعضی مواقع در طول بازی گیمرها خواهند توانست با صرف آیتم‌هایی بخصوص، شرایط بازی را تغییر دهند. بسیاری از ویژگی‌های مشابه سری دارک سولز در بازی Sekiro انحصاراً در منطقه‌ای موسوم به «معبد مخروبه» گنجانده شده اند.

به گفته سازنده بازی، درون این معبد شخصیتی با اسم خیالی «سرباز ابدی» حضور دارد که شخصیت قابل هدایت شما را درون بازی ارتقا می‌بخشد. برخی از مکانیزم‌های سری دارک سولز نظیر جاخالی دادن، دفاع کردن و واکنش سریع در بازی مذکور وجود دارند. با توجه به تریلرها و گیم‌پلی‌های منتشر شده از بازی بنظر می‌رسد با یک نسخه سریعتر و مدرن‌تر از سری دارک سولز مواجه هستیم که می‌تواند مخاطبان بسیاری را به سوی خود جلب نماید.

تقریباً از نیمه‌ی بازی به بعد آزادی عمل ۱۰۰ درصدی برای انجام امور دلخواهتان در دنیای بازی خواهید داشت. بازی Sekrio در مقایسه با عناوین قبلی شرکت ما آزادی عمل بسیارS بیشتری را به گیمرها ارائه خواهد داد.

این بازی در تاریخ ۲۲ مارس سال جاری مصادف با دوم فروردین‌ماه سال ۹۸ برای ویندوز و پلی‌استیشن۴ عرضه خواهد شد.

نوشته شده توسط
که ز مژگان ســــیاه تو...!

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.