دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
79
PC
(Metacritic)
73
PS4
(Metacritic)
74
XONE
(Metacritic)
خانه » فصل جدید Rainbow Six Siege معرفی شد

فصل جدید Rainbow Six Siege معرفی شد

Rainbow Six Siege

امروز فصل جدید (چهارم) عنوان Rainbow Six Siege توسط شرکت Ubisoft معرفی شد. نام این فصل “Operation Wind Bastion” می‌باشد و در مراکش جریان دارد. در ادامه خبر با نوین اسپات همراه باشید.

فصل جدید حاوی یک Attacker و یک Defender جدید و یک نقشه‌ی مرتبط با یکی از اپراتور‌های اضافه شده٬ می‌باشد. نقشه‌ی جدید٬ Fortress نام دارد و طبق گفته‌های یوبی سافت با اپراتور جدید ارتباط زیادی دارد. نقشه جدید در یک مرکز آموزش نظامی در رشته کوه‌های اطلس قرار گرفته است. طراحی Fortress در دوبخش مجزا انجام شده و هر بخش برای تعامل دور و نزدیک بازی‌کنان بهینه سازی شده است.

به هر حال اطلاعات کامل‌تر فصل جدید Rainbow Six Siege در ۲۷ آبان ماه سال جاری که مصادف با فینال مسابقات Pro League این بازی در برزیل است٬ منتشر می‌شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر از Rainbow Six Siege می‌توانید به اینجا مراجعه کنید.

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.