خانه » عرضه کارت گرافیک RTX 2080 Ti انویدیا تاخیر خورد

عرضه کارت گرافیک RTX 2080 Ti انویدیا تاخیر خورد

عرضه کارت گرافیک RTX 2080 Ti انویدیا تاخیر خورد

شرکت انویدیا در اواسط تابستان امسال نسل جدید کارت گرافیک خود را با معماری تورینگ معرفی کرد. یکی از کارت‌های گرافیکی معرفی شده با این معماری کارت گرافیک RTX 2080 Ti نام داشت که جانشین GTX 1080 Ti محسوب می‌شود. برای مشاهده ادامه مطلب با وب سایت نوین اسپات همراه باشید.

شرکت انویدیا قرار بود از ۲۰ سپتامبر یا ۲۹ شهریور عرضه عمومی کارت گرافیک RTX 2080 Ti را آغاز کند اما این شرکت طی پستی در انجمن خود خبر از تاخیر در عرضه کارت گرافیکی جدید داده است. این احتمال وجود داشته که پیش فروش نیز با تاخیر مواجه شود. البته گفته می‌شود انویدیا بین ۲۰ تا ۲۷ سپتامبر انجام می‌گیرد. به گفته انویدیا عرضه کارت گرافیک جدید به ۲۷ سپتامبر یا ۵ مهر موکول شده است و یک سری مسائل فنی تاخیر موردبحث را به وجود آورده است.

کارت گرافیک RTX 2080 Ti و تاخیر در عرضه

نسخه Founders Edition این کارت ۱۱۹۹ دلار قیمت داشته اما نسخه‌های ارزان قیمت‌تری هم دارد. دیگر کارت گرافیک یعنی RTX 2080 تاخیری نخواهد داشت و از ۲۰ سپتامبر یا ۲۹ شهریور دردسترس قرار خواهد گرفت. معماری گرافیکی جدید انویدیا در مقایسه با نسل پیشین عملکرد بهتری داشته و افراد می‌توانند شاهد محصولی خیره کننده از انویدیا باشند.

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.