خانه » Rockstar در حال توسعه‌ی چند پروژه به صورت همزمان است

Rockstar در حال توسعه‌ی چند پروژه به صورت همزمان است

Rockstar

در گذشته شاهد اظهارات مختلف، از سمت منابع متفاوت، مبنی بر تکمیل چند پروژه توسط Rockstar بودیم. به هر حال بد نیست بدانید که یکی از کارمندان اسبق این کمپانی اظهار داشته که راک استار در حال حاضر، مشغول توسعه‌ی چند بازی به صورت همزمان است. سوالی که به وجود آمده، هویت عناوین و زمان انتشار آن‌ها می‌باشد. در ادامه برای اخبار تکمیلی همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

اما این توسعه دهنده کیست؟ Angith Jayarajan یکی از افرادی بود که در شعبه‌ی Rockstar India فعالیت می‌کرد (از ژوئن سال ۲۰1۷ تا مارس سال ۲۰۱۸). وی اظهار داشته که در این بازه‌ی زمانی، بر روی نسخه‌ی دوم رد دد ریدمپشن و چند عنوان دیگر (که اجازه‌ی معرفی آن‌ها را ندارد) کار می‌کرده. متاسفانه این منبع از انتشار اطلاعات بیشتر خودداری نمود. حال مشخص نیست که عناوین در دست ساخت چه بازی‌هایی هستند. به احتمال بسیار زیاد نسخه‌ی بعدی Grand Theft Auto در دستان توسعه قرار دارد.

در مدت زمانی که با کمپانی راک استار همکاری می‌کردم، مشغول به توسعه‌ی رد دد ریدمپشن ۲ و چند بازی دیگر بودم.

سوال دیگری به وجود می‌آید: آیا راک استار از عمد سکوت کرده و با این روش‌ها قصد هایپ کردن جامعه‌ی گیمرها را دارد؟ همان‌طور که اشاره کردیم، این اولین باری نبود که خبر از توسعه‌ی چند بازی (به صورت همزمان) توسط Rockstar شنیده می‌شود. چندی پیش، یکی از اعضای فروم ردیت به نام Fika122 (که یکی از اعضای اصلی ساب ردیت Bully 2 نیز محسوب می‌شود) رزومه‌ای از یکی از کارمندان Rockstar India بدست آورده است. با مشاهده‌ی این رزومه متوجه می‌شویم که Rockstar مشغول توسعه‌ی چندین عنوان معرفی نشده می‌باشد. به هر حال این خبر از حالت شایعه درآمده و  به واقعیت نزدیک‌تر شده است. اما آیا بولی ۲ در دست ساخت قرار دارد؟ در گذشته شایعه‌ای از سمت منابع مختلف در خصوص بولی ۲ پیچیده شد. یکی از منابع اظهار داشته که پس از انتشار نسخه‌ی اول رد دد ریدمپشن در سال ۲۰۱۰ ، تیمی در شعبه‌ی New England راک استار شروع به ساخت بولی دو کرد. بازی در مدت ۱۲ الی ۱۸ ماه در دست ساخت بود. همچنین وی اظهار کرد که قسمت کوچکی از بازی نیز آماده برای تجربه بود. به هر حال این تلاش‌ها هیچ گاه به ثمر نرسید.

کمی دور از انتظار است ولی شاید هم بتوانیم دیداری جدید با مکس پین داشته باشیم. به هر حال منتظر اخبار رسمی از سمت راک استار می‌مانیم. و اما خبر داغ این ماه، انتشار نسخه‌ی دوم رد دد ریدمپشن بر روی کامپیوترهای شخصیست. بازی در تاریخ ۵ نوامبر سال ۲۰۱۹ میلادی (مصادف با 14 آبان سال جاری) برای PC عرضه می‌شود. مثل همیشه می‌توانید نظرات خود را در خصوص مطلب فوق در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید.

هنوز هیچ گونه معرفی رسمی از Bully 2 صورت نگرفته است. به هر حال برای اطلاع یافتن از اخبار و شایعات این عنوان، پروفایل مربوطه را مشاهده و دنبال کنید.

اگر از طرفداران Red Dead Redemption 2 می‌باشید٬ می‌توانید با مشاهده و دنبال کردن دایرکتوری بازی از آخرین اخبار، مقالات، تریلر‌ها و تحلیل‌های مربوطه مطلع شوید.

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>