خانه » راک استار به دنبال ساخت بازی نسل آینده خود است

راک استار به دنبال ساخت بازی نسل آینده خود است

red dead redemption 2 راک استار

بازی Red Dead Redemption 2 یکی از قوی‌ترین و بزرگترین بازی‌های موفق سال ۲۰۱۸ بود. اما به نظر می‌رسد که شرکت راک استار قصد ندارد به این بازی اکتفا کند. به تازگی فرصت‌های شغلی در وبسایت این شرکت برای بازی جدیدی منتشر شده است. در ادامه همراه نوین اسپات باشید.

بر اساس پستی که در وبسایت شرکت راک استار منتشر شده است، استودیو هند این شرکت به دنبال طراح محیط برای بازی نسل بعدی خود است. یکی دیگر از فرصت‌های شغلی منتشر شده در وبسایت استودیو نیویورک این شرکت، حاکی از استخدام طراحی است که بتواند فرآیندهای انیمیشنی را بهبود ببخشد. با توجه به اینکه این شرکت هر ۵ سال نسخه‌ای از بازی Red Dead Redemption را منتشر کرده است ممکن است خود را برای نسخه بعدی این بازی آماده می‌کند.

نوشته شده توسط
عاشق بازی های نقش آفرینی و اکشن اول شخص

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.